Žárlivost ho dovedla až do vězení. S kontrolou své ženy zašel příliš daleko

Kvůli žárlivosti jsou lidé schopni udělat spoustu nesmyslů, kterých později litují. To vše proto, aby zjistili, zda je jejich partner náhodou nepodvádí. Chování chronických žárlivců však někdy přesahují i ty nejdivočejší představy. Často se uchýlí k chování, nad kterým zůstává rozum stát. To byl případ i tohoto muže.

Muž se dopustil trestného činu

Obyvatel obce Lubliniec se rozhodl dát své manželce do auta GPSku, aby zjistil, zdali mu je skutečně nevěrná, jak se sám domníval. Nečekal však, že za své rozhodnutí zaplatí.

Muž už nějakou dobu tušil, že jeho žena k němu není upřímná. Rozhodl se proto, že si své podezření sám ověří. Jak? Za tímto účelem nainstaloval do jejího auta GPS lokátor. Od 14. srpna do 21. srpna 2020 měl svou partnerku sledovat. Netušil však, že svým rozhodnutím se dopustil trestného činu.

Věc byla předána policii

„Obviněný získal o své manželce informace, na které neměl nárok. Jde o trestný čin” uvedl soudce. Z toho důvodu si muž musel odpykat trest.

Na pár týdnů za mříže

Muž si vyslechl své obvinění a byl odsouzen k jednomu až dvěma měsícům vězení. Po propuštění bude muset vykonávat veřejně prospěšné práce, a to 20 hodin měsíčně. Tento rozsudek není pravomocný.

Úvodní obrázek: Mino Surkala / Shutterstock, Zdroj: Dailymail.co.uk