Experiment žárlivosti se čtyřnohým miláčkem. Reakce pejska připomíná spíš zhrzeného milence

Pes je nejlepší přítel člověka. V mnohém se také svým dvounohým přátelům podobá. Náš život je díky nim mnohem lepší a pestřejší, stejně jako když máte doma malé dítě. Jak se ovšem ukázalo, mají i jednu lidskou vlastnost, kterou byste možná nečekali. Dokáží totiž strašně žárlit. Jedno video na YouTube ukázalo, jak to vypadá, když pes začne žárlit na jiného, protože si ho panička všímá až příliš dlouho.

Nádherný zlatý retrívr

Tucker Budzyn není žádný obyčejný pes. Jde o čtyřnohého chlupáče, který má na YouTube vlastní kanál a více než čtyři miliony odběratelů. To je na jediného psa rozhodně výkon. Na kanále najdete mnoho roztomilých a vtipných videí, na kterých Tucker ochutnává nejrůznější potraviny, reaguje na nejrůznější podněty nebo si jde zaplavat. V podání tohoto pejska jde o skutečně roztomilá videa, která sleduje obrovské množství lidí po celém světě.

Žárlivý mazlíček

V jednom videu je vidět Tuckerovu lidskou mámu Courtney, jak se mazlí s Tuckerovou psí kamarádkou Riley, která je také plemeno zlatého retrívra. Nějakou dobu si spolu jen hrají. Vše se ovšem zastaví, jakmile si Tucker uvědomí, že jeho dvounohá máma tráví až příliš mnoho času objímáním druhého psa. Tucker začal žárlit a jeho majitelka vše zachytila na kameru.

Tucker okamžitě přiběhl a začal se cpát mezi Riley a jeho mámu

Jakmile se mu podaří ty dvě rozdělit, sedne si blíže ke své paní, jako by chtěl říct: „Jsi moje!“ Na videu je také velmi zajímavá reakce Riley. Je velmi klidná a odejde, jako by se nic nestalo. Tucker přitom vypadá, že ho výsledek jeho snažení velmi potěšil, protože nyní má svou mámu na mazlení jen a pouze pro sebe. Courtney vyzkouší tento malý experiment na různých místech v domě a výsledek je vždy stejný. Tucker jednoduše nechce, aby svou lásku věnovala někomu jinému než jemu. Je vidět, že i psi mají jasný názor na věc a jsou schopni si jít za svým cílem, dokud nejsou spokojení.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Madlyodd.com