Muž vyrobil přítelkyni dřevěný náhrdelník. Nosila jej každý den, aniž by tušila, co se v něm ukrývá. Tajemství obsahu bylo odhaleno až po letech

Terry z Austrálie dlouho přemýšlel, jak své přítelkyni udělat k výročí jejich seznámení radost. Rozhodl se, že pro tentokrát nekoupí nic v obchodě, ale vytvoří dárek vlastníma rukama. Pustil se do díla a pod jeho rukama vznikl překrásný náhrdelník s velkou symbolikou. Co však Annie, jeho partnerka, netušila, bylo, že skrývá jedno velké tajemství, které nesmělo být prozrazeno dříve, než tak učiní on sám.

Jedinečné a romantické gesto

Čas od času je ve vztahu dobré udělat jedinečné gesto, které působí romanticky, ale také poukazuje na lásku, kterou daná osoba cítí k druhé. Mohou to být květiny nebo malá drobnost, ale také dárek, který je vlastnoručně vyrobený. Právě pro tuto možnost se Terry rozhodl ve chvíli, kdy se blížilo jejich výročí a zkombinoval obojí, část dárku koupil a část vyrobil. Vzniklo tak jedinečné překvapení pro Annie, kterou má nadevše rád.

Nezapomenutelný dárek pro Annie

V době, kdy Terry náhrdelník pro Annie vyráběl, spolu byli právě rok. Znali se však mnohem déle, pojilo je totiž před tím čtyřleté přátelství. Dnes hluboce zamilovaní si nedokázali představit život jeden bez druhého, z toho důvodu chtěl Terry obdarovat Annie zcela nezapomenutelným dárkem. A podařilo se, byť jej výroba stála mnoho času i úsilí, vyrobil překrásný přívěsek z luxusního tvrdého dřeva, do kterého zakomponoval vybroušenou mořskou lasturu. Řetízek koupil a celý dárek krásně zabalil.

Nosila jej každý den

Terry pozval Annie do oblíbené restaurace, po jídle vytáhl náhrdelník a podal jej své milované partnerce. Byla zcela nadšená, tím spíše, když jí řekl, že jej vyrobil vlastnoručně sám. Nosila jej každý den, aniž by tušila, co se v něm vlastně ukrývá.

Tajemství odhaleno až po dlouhé době

Obsah náhrdelníku byl odhalen až po více než dvou letech, kdy se rozhodli vycestovat za přáteli do Skotska. Tam, v magické jeskyni, se Terry zeptal, zda chce znát to největší tajemství. Annie odpověděla, že ano. Terry ji tedy požádal, aby sundala náhrdelník, vzal nůž a začal jej kuchat. Překvapená Annie najednou zahlédla překrásný prsten, v tu chvíli už Terry klečel před ní a ona mohla jen šťastně zvolat své „ano“!

Úvodní obrázek: Se souhlasem Terry a Annie, Zdroj: Thewindompeak.com