Adoptovaná žena marně pátrala po své biologické rodině. Když hledání vzdala, stalo se nemyslitelné. Objevila sestru blíž, než čekala

Každý z nás chce vědět, odkud pochází a jaká je jeho skutečná rodina. Většina z nás je má vedle sebe, ale lidé, kteří byli od biologických rodičů odděleni a adoptováni, často hledají svou pravou rodinu. Toto hledání může trvat celé roky a lidé přitom narážejí na mnoho překážet a slepých uliček. Mnoho z nich se ale nakonec dočká informací, po kterých toužili a setkají se se svými biologickými rodiči nebo sourozenci. 

Adoptované dítě

Hilary Harris byla adoptovaná ještě jako nemluvně. V dospělosti začala pátrat po své pravé rodině. Bohužel ani po 7 letech hledání neměla žádné velké výsledky. Jedinou informaci, kterou našla, byla o sestře žijící v Greenwoodu ve Wisconsinu jménem Dawn Johnsonová. Poté hledání ochladlo a nějakou dobu se nic nedělo.

Změna nastala až v roce 2018

Kdy se do domu vedle Hilary nastěhovali noví sousedé. Hilaryina pětiletá dcera Stella si novou sousedku velmi oblíbila. Hilary a Dawn byly dobré sousedky a chovaly se k sobě zdvořile, ale příliš dobře se neznaly. Až po nějaké době zjistila, že Dawn je původně z Greenwoodu, kde měla žít její dlouho ztracená sestra.

Nečekaný konec

Hilary si uvědomila, že se jedná o její sestru, díky tomu, že náhodně narazila na její příjmení. Nějakou dobu ovšem ještě čekala, než s ní o tom promluvila. Zeptala se jí, jestli byla v roce 1983 královnou Loyal Corn Fest a jak se jmenoval její otec. Díky tomu zjistily, že jsou obě dcery Wayna Clouse, který zemřel v roce 2010. To znamenalo, že jsou dávno ztracené nevlastní sestry.

Zprávu přijaly s radostí

Obě sestry s radostí přijaly tuto překvapivou informaci a nyní si užívají život v sousedství. Hilary tvrdí, že se jednalo o osud. Jiní by jistě řekli, že je to jen velmi šťastná náhoda. Ať je po letech odloučení přivedlo zpět k sobě cokoli, obě sestry jsou za to rády a užívají si společně strávený čas. Stella (dcera Hilary) má se svou tetou velmi speciální vztah a pravidelně se spolu scházejí.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Apost.com