Neměl šťastné dětství a nebyl milován. V dospělosti se rozhodl udělat zásadní rozhodnutí a změnil životy několika lidí

Ne každé dítě má úplně ideální dětství. Bohužel mnoha dětem se rodiče nevěnují tak, jak by si zasloužily nebo je rodiče opustili a dítě skončilo v dětském domově. Důvodů, proč mají některé děti nešťastné dětství, může být celá řada. Faktem zůstává jen to, že za to dané dítě nikdy nemůže. Nese pouze následky rozhodnutí svých rodičů. Dnes se podíváme na příběh jednoho takového dítěte.

Nešťastné dětství

Rob Scheer měl těžké dětství, protože byl nejmladším dítětem z 10 a většina jeho vzpomínek bohužel není příliš dobrá. Ve věku 10 let navíc ztratil oba rodiče a byl svěřen do veřejné péče. Neustále se stěhoval z jedné rodiny do druhé a cítil se nemilovaný a nechtěný. Dlouho neměl nic, ale nechtěl se vzdát touhy po lepším životě.

Šťastná dospělost

Jednoho dne se přihlásil do vojenské služby. Doufal, že to bude jeho odrazový můstek k lepšímu životu. Chtěl dostat svůj život pod kontrolu a byl ochotný pro to udělat cokoli. Jakmile přešel na stabilní kancelářskou práci, potkal svého partnera Reece. Oba věděli, že chtějí mít děti, ale jako mužský pár museli hledat způsoby, jak toho dosáhnout. Pěstounská péče pro ně byla jedinou možností.

Adopce čtyř dětí

Sociální péče se jim ozvala a řekla jim o dvojčatech, které neměla jednoduché dětství. Jakmile se setkali s Amayou a Makaiem, zamilovali si je. Netrvalo dlouho a do své rodiny přivítali další dvě děti, Greysona a Tristana. Proces rozhodně nebyl snadný a neustále čelí novým výzvám. Tou největší jsou pro ně jistě předsudky, se kterými se setkávají.

Dva bílí homosexuálové a čtyři černé děti v péči

To je záležitost, se kterou se mnoho lidí velmi těžce srovnává. Pro Roba a Reece to ale není důležité. Pokračují v boji za děti a poskytují jim výchovu a péči, kterou Rob nikdy neměl. Děti jsou u nich šťastné, prospívají a cítí se jako jedna velká šťastná rodina. A to je nejdůležitější, čeho mohli tito muži v životě dosáhnout.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Bestworthy.com