Ze starého karavanu stylové podnikání. Kamarádky brázdí napříč Spojenými státy a vydělávají balík

Cestování napříč zemí není něco, co si většina z nás může dovolit. Jsme vázáni každodenními povinnostmi, které výrazně limitují náš volný čas. Ale co když by cestování bylo součástí vaší práce?

Corrabelle Rose je putovní obchod se starožitnostmi a starověkými poklady. Vlastní jej dvě majitelky, které jezdí napříč Spojenými státy a prodávají drahocenné kousky na bleších a farmářských trzích po celé zemi. Dvě obchodní partnerky, které jsou zároveň blízkými přítelkyněmi, cestují v malebném růžovém karavanu a hledají nejkrásnější poklady minulosti po celých Spojených státech. V karavanu mají dokonce prostor, aby s nimi putovala i jejich rozkošná fenka Petunia.

Zpočátku obchodnice přebývaly v motelech, ale takový životní styl je brzy začal unavovat. Rozhodly se tedy pořídit si karavan, aby vyřešily své problémy s ubytováním. Vozidlo se stalo hlavní součástí jejich nepřetržitého podnikání, během něhož hledají především staré látky, elegantní doplňky a starodávný nábytek. Jedna z majitelek, Donna, má dokonce svůj blog, kde informuje čtenáře o dobrodružstvích podnikání na cestě. Zmiňuje mimo jiné, že hledají převážně věci, které byste mohli nalézt v pařížských bytech.

Jak už na první pohled můžete vidět, majitelky karavanu milují růžovou, zbožňují růže a květinové vzory a podle toho vypadá i jejich obchod na kolech. Mají dokonce neobvyklou růžovou mikrovlnnou troubu.

Jak obchod prosperoval, koupily si druhý karavan, který odpovídá svému růžovému předchůdci, a je zcela naplněn jídelním vybavením a krásnou starožitnou kuchyňkou a koupelnou napodobující pařížský styl.

Co si myslíte o podnikání v růžovém karavanu? Líbil by se vám takový styl života? Dejte nám vědět své názory do komentářů a neváhejte článek sdílet mezi svými přáteli a rodinou.