Žena se rozhodla bojovat proti očkování covidu-19 kontroverzním a nechutným způsobem. Nad takovým chováním zůstává rozum stát

Jodie Meschuk je žena, matka, která se proslavila na sociálních sítích kontroverzním a provokativním způsobem. Zatímco se většina populace nechává očkovat proti koronaviru, Jodie se rozhodla bojkotovat vakcíny proti COVID-19 svým vlastním způsobem.

Vyhraněné názory a provokativní obsah

Jodie dlouho tvrdila, že strach z COVID-19 je přehnaný, proto nevidí důvod, proč lidi tlačit do očkování. Opakovaně tak využívá sociální sítě, aby šířila zprávy, že bakterie posilují imunitní systém. Díky vystavení se bacilům budeme silnější, proto bychom se jim neměli vyhýbat. Na druhou stranu se domnívá, že vakcíny by mohly způsobit autismus a rozhodně to není něco, co by si chtěla nechat píchnout do těla.

Olizuje vše, co v obchodě najde

Aby dokázala všem svým sledujícím, že se koronaviru nebojí, rozhodla se natočit, jak olizuje věci v obchodě s potravinami. Například dveře, nákupní vozíky, kliky, regály atd. Video vyvolalo vlnu reakcí nespokojenosti. Zejména od jedinců, kterým v jejich okolí zemřel blízký člověk na COVID-19. Skutečnost, že Jodie ovlivňuje i další lidi, aby začali dělat totéž, způsobila, že se do ženy uživatelé internetu ostře obuli. Ale jak se zdá, nic si z toho nedělá, drží se svého názoru.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Astucesnaturelles.net