Žena natočila pracovníka letiště při nakládání zavazadel na vozík. Jeho chování šokovalo nejen ji, ale i milióny dalších lidí po zveřejnění snímků na internetu

Možná to znáte také – vylezete z letadla, čekáte na své zavazadlo, ale pomalu a jistě začínáte zjišťovat, že ani jeden z kufrů není ten váš. To je ta nejhorší verze. V takovou chvíli byste odpustili pracovníkům letiště i nějaké to malé poničení vaší tašky, jen abyste ji měli u sebe. Opotřebení zavazadel je odpustitelné, zvláště přihlédneme-li k časovým harmonogramům, manipulaci a tak podobně. Ovšem pro člověka na obrázku neexistuje žádná výmluva. Snímek byl zachycen 28letou Elizabeth, která právě přistála na letišti v Ryanairu a sledovala, jak pracovník letiště hází kufr na vozík, jenž přepadává přes okraj na beton.

„Byla jsem opravdu rozčílená a šokovaná. Byl to naprosto nový kufřík. Nyní je poškrábaný a ochranná vrstva je stržená,“ svěřila se Elizabeth. Ta nebyla jedinou obětí. Muž pokračuje v jeho ledabylé práci a takto jde po sobě ještě dalších šest zavazadel, které čeká stejný osud. Ve skutečnosti s nimi pracovník hází ještě více agresivně. Řeknete si, že možná ještě pochopíte jeho přístup k cizím věcem. Nezáleží mu na nich a vyskládat na vozík si je může, jak chce. Ale on ani sám sobě nepomáhá. Jeho styl práce mu ji akorát tvoří obtížnější.

Zdroj: ladbible.com

Ve čtení článku pokračujte na další stránce