Žena natočila pracovníka letiště při nakládání zavazadel na vozík. Jeho chování šokovalo nejen ji, ale i milióny dalších lidí po zveřejnění snímků na internetu

Možná to znáte také – vylezete z letadla, čekáte na své zavazadlo, ale pomalu a jistě začínáte zjišťovat, že ani jeden z kufrů není ten váš. To je ta nejhorší verze. V takovou chvíli byste odpustili pracovníkům letiště i nějaké to malé poničení vaší tašky, jen abyste ji měli u sebe. Opotřebení zavazadel je odpustitelné, zvláště přihlédneme-li k časovým harmonogramům, manipulaci a tak podobně. Ovšem pro člověka na obrázku neexistuje žádná výmluva. Snímek byl zachycen 28letou Elizabeth, která právě přistála na letišti v Ryanairu a sledovala, jak pracovník letiště hází kufr na vozík, jenž přepadává přes okraj na beton.

„Byla jsem opravdu rozčílená a šokovaná. Byl to naprosto nový kufřík. Nyní je poškrábaný a ochranná vrstva je stržená,“ svěřila se Elizabeth. Ta nebyla jedinou obětí. Muž pokračuje v jeho ledabylé práci a takto jde po sobě ještě dalších šest zavazadel, které čeká stejný osud. Ve skutečnosti s nimi pracovník hází ještě více agresivně. Řeknete si, že možná ještě pochopíte jeho přístup k cizím věcem. Nezáleží mu na nich a vyskládat na vozík si je může, jak chce. Ale on ani sám sobě nepomáhá. Jeho styl práce mu ji akorát tvoří obtížnější.

Zdroj: ladbible.com

Ve čtení článku pokračujte na další stránce

Oproti tomu jeho kolega se zdá být čím dál tím více znechucený jeho prací. Po sdílení videa na sociální síti požadoval generální ředitel letiště rychlé a účinné opatření proti všem zúčastněným. „Je zcela nepřijatelné, aby se s věcmi našich zákazníků jednalo takovým způsobem, ať už se jedná o jakoukoliv leteckou společnost. Chování zaměstnanů společnosti Swissport naprosto srazilo naše očekávání a požadujeme úplné šetření, kde budou zahájeny rychlé kroky proti zúčastněným osobám. Shledáváme chování zaměstnanců této společnosti tak závažné, že očekáváme jejich propuštění,“ potvrdil generální ředitel letiště.

Na chování zaměstnance se můžete podívat v níže uvedeném videu:

Setkali jste se někdy s podobným chováním na letišti? Podělte se s nám v komentářích o vaše zkušenosti a neváhejte sdílet článek mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: ladbible.com