Tragédie před odjezdem na dovolenou. Žena se vrátila domů pro zapomenutou tašku a zemřela, když děti čekaly v autě

Šestatřicetiletá Janetina plánovala odjet se svými dětmi na dovolenou. Zrovna byla celá rodina na odchodu, když si matka vzpomněla, že jí v kufru auta jedna taška chybí. Vrátila se do bytu a její děti zůstaly v autě. Pak došlo k tragédii, kterou nikdo nečekal.

Zapomněla tašku i klíče

Když Janetina vyšla do třetího patra, ukázalo se, že u sebe nemá klíč od bytu. Rozhodla se, že zavolá sousedce a požádá ji, aby jí umožnila přístup na svůj balkon, aby si mohla odskočit do svého bytu. O chvíli později došlo k tragédii.

Tragédie před rodinným výletem

Janetina zapomněla tašku jednoho ze svých dětí. Rozhodla se, že se pro ni rychle vrátí do bytu. Nevzala si však klíč a nechtělo se jí vracet zpět do auta. Což byla fatální chyba. Místo toho se rozhodla, že zaklepe na sousedku, zdali by mohla použít její balkón. Ženy totiž sdílely jeden balkón. Janetina chtěla přeskočit k sobě do bytu. Zřejmě už to dělala mnohokrát a nic špatného nečekala.

Matka spadla ze třetího patra

Tentokrát však Janetina uklouzla a spadla ze třetího patra dolů. Dopadla na nádvoří panelového domu v aténské čtvrti Pagrati v Řecku. V autě na ni čekaly dvě děti – dvouleté a pětileté. Všichni se chystali jet na Naxos, kde už na ně čekal jejich táta. Tento příběh se najednou rozšířil po celém internetu. Je to skutečná tragédie, kdy jedna chyba způsobila, že děti už nikdy neuvidí svou matku.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: The-sun.com