Ženské kvality, které ocení každý muž. Oplýváte jimi i vy?

Všimli jste si, že existují i ženy, které se nemusí na první pohled jevit jako ty nejkrásnější bytosti na světě, ale přesto jsou stále obklopeny mužskou společností? Ženy si často myslí, že klíčem k získání muže, je krása. To je možná částečně pravda, ale záleží, jak takovou krásu definujeme. Modelka se zářivými vlasy a mírami 90 – 60 – 90 nemusí muže zaujmout natolik, jako žena s křivým nosem, ale zdravým sebevědomím a důvtipem. Podívejte se, co tyto ženy mají, že jsou z nich muži naprosto očarováni.

Vsaďte na přirozenost

Samozřejmě je nutné podotknout, že každý člověk má svůj vlastní vkus. Někdo preferuje štíhlé dívky, jiný kypré ženy, další sportovní vzhled. Pokud ale shrnete tuto kategorii, pak muži mají rádi proporční ženy, o jejichž vzhled je dobře postaráno. Není vůbec nutné vypadat jako modelka. Každá žena, pokud ví, jak správně na to, dokáže zakrýt své nedostatky a vyzdvihnout své přednosti, a je jedno, zdali se jedná o postavu či tvář. Vždy myslete na to, že muži oceňují přirozenost, starejte se o sebe, mějte umyté, učesané vlasy, upravené nehty a make-up. Každá žena chce vypadat hezky, ale to vždy nemusí znamenat tuny líčení, padesát kilo, krátké mini šaty a vysoké podpatky.

Vlastní zájmy

Zejména během seznamování se každý člověk snaží zjistit o tom druhém co nejvíce. Především, mají-li něco společného. Žena nemusí mít ráda rybaření nebo auta, ale muže upřímně přitahuje, máte-li své vlastní zájmy, o kterých umíte mluvit se zaujetím, když se muž od vás něco nového přiučí. Navíc dáte najevo, že nebudete na muži závislá, nebudete vždy při každé příležitosti vyžadovat jeho přítomnost, protože se umíte zabavit sama.

Přátelská a sebevědomá

Právě tato kombinace je pro muže důležitá, protože pokud je žena sebevědomá a přátelská, působí pozitivněji a umí odpouštět nedostatky ostatních lidí.

Ženská a starostlivá

Vždy myslete na to, že emancipace je dobrá věc, ale nesmíte muži odpírat jeho roli ochranáře, která mu je dána od přirozenosti. Pro muže je důležité, aby se vedle ženy cítil silnější.

Obrázky: Freepik, Autor: Martina Motlová