Ženy narozené v těchto znameních zvěrokruhu jsou pro muže naprosto neodolatelné

Existuje celkem dvanáct znamení zvěrokruhu, z nichž každé se liší svou povahou. Sexuální přitažlivost žen může být extrémně význačná u tří znamení zvěrokruhu. Tato sexualita je přitom dána rafinovaností i něžností. Jedny mohou být svůdnice, zatímco jiné lákají muže na svou nevinnost. Která tři znamení jsou pro muže neodolatelná?

Beran

Ženy narozené ve znamení Berana jsou extrémně vášnivé. Vše prožívají naplno. Mají velkou fantazii, která je pro muže velice neodolatelná. Na druhou stranu však tyto ženy nejsou příliš loajální, takže pokud si muž začne s ženou v Beranovi, musí se připravit na to, že zřejmě nebude jejím jediným partnerem. Tyto ženy totiž dokážou poskytnout spoustu potěšení, ale totéž očekávají také od svých partnerů. A ne všichni partneři jsou schopni toto nabídnout. Žena narozená v Beranovi je dokonalá milenka, horší už je to ale s partnerským životem.

Lev

Ženy ve znamení Lva jsou schopné udělat cokoli, aby svého partnera uspokojily. Milují totiž, když jsou lepší než ostatní, takže jejich snaha vyniknout je na prvním místě. Muži podléhají kouzlu těchto žen velice snadno, proto pro ně není příliš těžké navázat nový vztah. Jsou vášnivé i laskavé a toto všechno dokážou dát svému partnerovi najevo – nejen v životě, ale také v posteli. Na romantiku si příliš nepotrpí, nicméně rády se řídí emocemi.

Štír

Štír je znamení, které může být nebezpečné. Ženy, které se v tomto znamení narodí, jsou rozené lovkyně. A velmi úspěšné – dokážou si podmanit srdce mnoha mužů. Nemají žádné komplexy a jejich sebevědomí je velmi přitažlivé. Řeknou to, co si myslí a v mysli jsou svobodné, obvykle se tak nevážou k jednomu partnerovi. Miluje agresívní vášeň. Na muže působí tajemně, což je ještě více přitahuje.

Úvodní obrázek: Freepik, Zdroj: Namastest.net