Podle horoskopu mají pro podvádění od přírody predispozice. Na ženy v těchto znameních si dejte pozor, mají sklony k nevěře

Podvádění není právě dobrou vlastností, ale některá znamení zvěrokruhu k němu mají bohužel tendenci. Ve vztahu to může zcela zlomit ducha a důvěru. Je proto velmi důležité se vyhýbat lidem, kteří mají přirozeně tendence podvádět. Částečně to souvisí i s jejich znamením zvěrokruhu, které vám může alespoň trochu napovědět, jestli danému člověku věřit nebo si raději dávat pozor.

Beran

O ženách ve znamení Berana je velmi dobře známo, že jsou velmi netrpělivé, vášnivé a mají rády dobrodružství. Jakmile se dostanou do obtížné situace, rozhodnou se podle toho, co jim řekne jejich srdce. Pokud se jejich srdce rozhodne jít za jiným partnerem než svým, budou se tím řídit. Berani jsou od přírody velmi temperamentní, netrpěliví a tvrdohlaví bez ohledu na pohlaví, ale u žen se to projevuje mnohem více než u mužů.

Blíženci

Blíženci milují zábavu, legraci a pomluvy. Jedná se o velmi společenské jedince, kteří velmi snadno přitahují pozornost ostatních. To platí nejen pro přátele, ale také pro sexuální partnery. Bohužel často nebudou vůbec přemýšlet nad tím, jestli svého partnera podvedou nebo ne. Dokonce jim často dávají okamžitě na vědomí, že se s nimi rozcházejí, jakmile se objeví někdo jiný na obzoru. Nebudete to s nimi mít jednoduché, ale můžete najít Blížence, se kterým vám bude skutečně dobře.

Lev

Ženy ve znamení Lva jsou obvykle dost dramatické a neustále se snaží upoutat pozornost ostatních lidí ve svém okolí. Pokud se jim nedostane lásky a pozornosti od svého partnera, budou ji okamžitě hledat někde jinde. Půjde přitom o malou pomstu, protože budou chtít, aby jejich současný partner viděl, o co všechno přichází. Pokud se jim ale budete pravidelně věnovat a projevovat jim lásku, nebudete mít žádné problémy.

Váhy

Váhy jsou velmi nerozhodné. Mají sice srdce na pravém místě, ale pokud k nim přijde pokušení, nechají všeho a půjdou do toho po hlavě. Jejich svědomí je může opakovaně trápit, ale díky své nerozhodnosti budou podvádět znovu a znovu. Pokud to udělají jednou, nenechte se napálit. Budou vás podvádět znovu, protože jsou velmi nerozhodní a jakmile o ně někdo projeví vážný zájem, nebudou se tomu bránit.

Ryby

Ženy ve znamení Ryb jsou obvykle známé jako úžasné milenky, mají tendenci unikat z reality i vztahů a schovávat se v imaginárním světě, který si samy vytvořily. Závazky jsou pro ně obrovským zdrojem strachu a podvádění se jim zdá jako velmi jednoduchý způsob, jak přerušit spojení se stálým partnerem, aniž by museli někoho přímo konfrontovat. Konfliktu se pochopitelně nevyhnou, ale to jim v tu chvíli nepřichází vůbec na mysl.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Timesofindia