Když skupina babiček přišla na pódium, lidé se smáli a nevěřícně kroutili očima. Během prvních vteřin divákům i porotě spadla brada úžasem

V případě, že jste někdy sledovali české nebo zahraniční talentové soutěže, jistě jste si všimli, že většina lidí, kteří se konkurzu účastní, jsou mladí. Jakmile se tam objeví někdo ve středním nebo starším věku, nikdo netuší, co čekat. Do konkurzů v British’s got talent jednou přišly čtyři dámy poměrně vysokého věku (kolem 75 let) a chtěly ukázat svůj talent. To, co následovalo, překvapilo nejen porotce, ale i všechny diváky.

Netradiční babičky

Většina seniorů jen chodí na procházky a hraje si s vnoučaty. Tyto čtyři seniorky, známé jako Cocooners, jsou ovšem plné energie a pravděpodobně se řadí mezi nejlepší stepaře, které jste kdy viděli. Na pódium přišly milé, roztomilé babičky, kterým je 63, 70, 75 a 80 let. Na věk byste se ale vůbec neměli dívat, protože se v nich skrývá obrovské množství energie. Mnoho seniorů jim může jejich elán do života jen závidět. Základem je ale rozhodně mladá mysl, která je udržuje neustále v pohybu. A tím by se mohli inspirovat všichni bez ohledu na věk.

Smysl pro humor a talent

Na pódiu velmi rychle dokázaly, že mají nejen smysl pro humor, ale také jeden velký talent. Dokáží totiž úžasně stepovat na moderní hudbu. Přitom je vidět, že jsou koordinované, talentované, mají svou choreografii a neuvěřitelně si to užívají. Jejich představení se stalo jedním z mnoha překvapení, které porota i diváci mohli v British’s got talent vidět. Jde o důkaz, že věk je skutečně jen číslo.

Dámy ve zlatém věku překvapily všechny přítomné

Nikdo by si asi nepomyslel, že čtyři ženy ve zlatých letech by mohly předvést tak velkou a nádhernou show. Většinu seniorů by zaručeně ani nenapadlo jít do podobné soutěže, i kdyby měly co předvádět, protože tyto soutěže jsou viděny společností jako zábava pro mladé. Bylo příjemné sledovat dámy, porotce i diváky, jak si jejich představení všichni užili, tleskali a nemohli uvěřit svým očím.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Mirror.co.uk