Starší pár začal spontánně tančit v obchodním centru a pořádně to roztočil. Po několika okamžicích všem vyrazili dech

Říká se, že láska je pro mladé a mnoho lidí věří, že senioři jen spí a chodí na procházky. Pro některé to možná platí, ale rozhodně ne pro jeden starší pár, který to pořádně rozjel v obchodním domě, kde začali tančit na píseň od Bruna Marse. Přilákali tím desítky lidí, kteří se dívali na jejich malé představení. Díky tomu, že je někdo natočil, si můžeme jejich lásku, energii a elán užít i my. V daném obchodním domě se každoročně pořádá taneční akce s DJ, který také natočil a zveřejnil video tančících seniorů.

Nádherný projev lásky

Představení tohoto staršího páru vás možná přiměje znovu věřit v lásku a uvidíte, že věk je pouze číslo. Bez ohledu na věk si můžete užívat svůj život a dělat to, co vás doopravdy baví. Tento pár evidentně miluje tanec, což dokázali v jednom obchodním centru, kde se ujali tanečního vystoupení a přilákali poměrně velký dav, který si užil jejich energii. Jejich pohyby, rytmus a lásku v očích by chtěl zajisté mít každý z nás. Není to přitom těžké. Stačí, když budete stále mladí v duši.

Obchodní dům na chvíli ožil

Pár vstoupil na taneční parket. Zdálo se, jako by je každý chtěl vidět tančit a diváci rozhodně nebyli zklamáni, jakmile pár začal se svou taneční choreografií. Jak se ukázalo, nejen že jim to spolu krásně tancuje, ale jednoduše jim to spolu velmi sluší a na každém jejich pohybu je znát, že se skutečně milují. Každý z nás by měl štěstí, kdyby dokázal v jejich věku udělat pohyby, které předváděli.

Tento pár není v obchodním centru žádnou novinkou

DJ, který zveřejnil video, řekl, že se na akci objevují pravidelně již několik let. Vždy, když se ukážou, přinesou s sebou spoustu úsměvů, energie a velkého potlesku. Je vidět, že velmi rádi baví lidi kolem sebe a chlubí se tím, co dokáží ve svém věku. Jak je vidět, věk je pouze číslo, když si udržíte mladou mysl, můžete dokázat cokoli. Tento akční a energický pár to jasně dokazuje.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Inspiremore.com