Dívenka svým zpěvem a tancem inspiruje celý svět. A to i přesto, že bojuje s vzácnou nevyléčitelnou chorobou

I na internetu mohou nastat chvíle, kdy nás někdo skutečně inspiruje tím, co dělá. Obvykle je to navíc ze zdroje, ze kterého bychom nic podobného nečekali. Může to být někdo, koho jsme jen potkali letmo na ulici nebo třeba úsměv člověka, který vás naladí na zbytek dne. A třeba je to i toto video, které vás povzbudí a dodá vám dobrou náladu.

Statečná dívka

Jméno této dívenky je Audrey Nethery, a i přesto, že je jí teprve osm let, už mění životy lidí na celém světě. Byla jí diagnostikována vážná choroba, při které její kostní dřeň nedokáže produkovat červené krvinky. Od mala musí pravidelně docházet do nemocnice, velkou část svého dětství strávila po různých vyšetřeních a na místech, kam děti obvykle nepatří. Navzdory všem těmto překážkám zůstává stále veselá a nenechá se ničím strhnout ke špatné náladě nebo smutku. Její kouzlo osobnosti spočívá i v tom, že svou silou a nadšením dokáže inspirovat i další lidi.

Virální úspěch

Všechno to začalo veselým videem, při kterém předváděla jeden ze svých oblíbených zumba tanečků. Video se začalo virálně šířit po celém světě a brzy se z malé Audrey stala hvězda. A to nejen tím, co dokáže, ale především svým životním postojem a neustálou snahou bojovat, i když jí život hází klacky pod nohy.

Naděje pro všechny

Dnes se můžete podívat na její video, ve kterém zpívá krásnou píseň. Je to její oblíbená a ona se rozhodla, že se o ni podělí s celým světem. Jistě je mimořádně inspirativní vidět malou nemocnou holčičku, jak se pere se svým těžkým osudem a neztrácí při tom optimismus a víru, že bude líp. Pro její nemoc zatím neexistuje trvalé řešení, a proto musí stále pravidelně docházet do nemocnice, její rodiče ale věří, že se jednou najde lék, který jí pomůže žít normálně. Podívejte se na její krásné vystoupení i vy a inspirujte se její statečností a chutí do života.

Úvodní obrázek: Se souhlasem rodičů Audrey Nethery, Zdroj: Dailymail.co.uk