Zhubněte přírodními produkty díky spalovači tuků z chia semínek a citrónu

Příroda je mocná čarodějka, a když známe ty správné rostliny a jejich účinky, můžeme dosáhnout opravdových zázraků. A není to jen o léčbě chorob, ale i o tak palčivé věci, jako je hubnutí a ztráta nadbytečných kilogramů. I s tím nám přírodní produkty dokážou velmi dobře pomoci. Největší předností léčivých rostlin pak je to, že jsou velmi dostupné a většinou ve srovnání se specializovanými léčivy i extrémně levné. Kromě toho nevyvolávají žádné vedlejší reakce a nepůsobí nijak škodlivě pro organismus, což se o farmaceutických produktech obvykle říci nedá. Vyzkoušejte náš tip na přírodní spalovač tuků, který vám pomůže jednak dodat do těla celou řadu životně důležitých živin a jednak vám pomůže od nadbytečných kilogramů.

Chia semínka a citrón

Jediné dvě přísady, které budete potřebovat k vytvoření zázračného nápoje na hubnutí jsou populární chia semínka, která jsou zařazená na seznamu superpotravin, které jsou extrémně prospěšné pro lidské tělo z mnoha hledisek, a druhou surovinou je citrón, jenž je na tom zrovna tak.

Žluté kyselé citrusy jsou starým známým prostředkem nejen pro hubnutí, ale i pro celkovou revitalizaci organismu. Je známý zejména vysokým obsahem kyseliny askorbové, neboli vitaminu C, který je životně důležitý pro fungování imunitního systému, metabolismu a v podstatě celého těla. Kromě „céčka“ obsahují citróny také vitaminy B a P a minerály, jako je draslík, fosfor, fluor, sodík, hořčík, vápník nebo železo. Díky těmto látkám mimo jiné citrony fungují velmi dobře jako detoxikační činidlo, které čistí tělo od škodlivin z prostředí a od toxických zplodin metabolismu.

Chia semínka jsou hitem poslední doby, a to zejména díky svým detoxikačním schopnostem a také vysokým obsahem zdravých mastných kyselin omega-3 a dále také vápníku, vlákniny a bílkovin. Mají schopnost jednak dodat pocit sytosti a jednak snižují i hladinu cukru v krvi, čímž pomáhají předcházet diabetickým obtížím.

Recept na spalovač tuků

Chia semínka nasypejte do sklenice a zalijte je vodou. Když nabobtnají a vytvoří kolem sebe gelovité pouzdro, nasypte je do mixéru, přidejte čerstvě vymačkanou citronovou šťávu a obojí společně rozmixujte.

A to je vše. Dopřejte si tento lahodný nápoj každé ráno a nastartujete tím svůj metabolismus, který bude pracovat jako splašený kůň. Když pak svou snahu doplníte ještě zvýšenou fyzickou aktivitou, skvělé výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.

Obrázky: Fitnesstipss