Znamení, že jste alfa žena, která ví, co chce a nenechá se zastrašit problémy ani toxickým partnerem

Zřejmě jste už několikrát za život slyšela výraz „alfa muž“ nebo „alfa samec“, ale co takhle „alfa žena“? Moc často se to nepoužívá, přitom dominantní ženy se označují přesně tímto termínem. Jsou silné, sebevědomé, tvrdě pracují a jsou často zaneprázdněny. Jsou připravené na každou výzvu a nebojí se použít sarkasmu i ve chvíli, kdy hrozí, že ji ostatní pochopí špatně. Alfa žena prostě ví, co chce a jde si za tím. Pokud vám všechny tyto vlastnosti přijdou povědomé, podívejte se na další známky toho, zdali jste nebo nejste alfa žena.

Jste sebevědomá

Alfa ženy jsou svérázné. Přestože mají také své nedostatky a občasné pochyby jako všichni ostatní, vyzařuje z nich přirozené sebevědomí a pozitivita.

V životě udržujete rovnováhu

Tvrdě pracujete, ale také si umíte najít čas na zábavu. Když je potřeba zajít s kamarádkou na víno nebo se nechat zkrášlit na kosmetice, vždy si zařídíte volno. Udržujete ve svém životě zdravou rovnováhu a neustále se pohybujete vpřed.

Nebojíte se říct NE

Máte své hranice, limity a také morálku. Nebojíte se říct NE, i když vás to může stát nepříjemnosti. Říkáte věci tak, jak jsou, ostatní si vás váží za vaši upřímnost.

Dokážete přijmout kritiku

S přehledem zvládáte přijímání nepříjemné pravdy. S úctou dokážete vstřebat konstruktivní kritiku a použít ji jako učební nástroj, abyste se zlepšila.

Nebojíte se

Jste si jistá svou inteligencí i schopnostmi. Nenecháte se zastrašit ostatními. Stejně tak to máte i se vztahy. Jste silná osobnost, která se nenechá utlačovat toxickým partnerem. Když vám něco uvnitř říká, že jsou věci v nepořádku, posloucháte se natolik, že dokážete vztah ukončit.

Dobře zvládáte stres

Jakmile nastanou problémy, dokážete se k těžké situaci postavit čelem a zdravě ji posoudit. Nenecháte se přemoci stresem.

Motivujete ostatní

Vždy jste tu pro svou rodinu i přátele, abyste podala pomocnou ruku.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Alphawomanthebook.com