Znamení v horoskopu jsou rozdělena do čtyř živlů. Jaký je váš a co o vás vypovídá?

Horoskopy velmi často sedí na povahové rysy i aktuální situaci našich životů. Všichni jsme zvyklí se řadit do dvanácti různých znamení, podle data narození. Znamení horoskopu pak odpovídá přímo naší povaze, vlastnostem a osobnosti. Možná už jste slyšeli i rozdělení do čtyř živlů. Díky těmto živlům přesně poznáte své osobnostní prvky i vlastnosti. Podívejte se na přesné určení vašeho živlu, který je úzce propojený s vaším znamením.

Beran, Lev a Střelec jsou ohnivá znamení

Pokud si vybavíte samotné vlastnosti ohnivého živlu, pak máte také přesné prvky osobností narozených ve znamení Berana, Střelce a Lva. Tato znamení zvěrokruhu jsou velmi impulzivní, vášnivá, sebevědomá a odvážná. Mezi jejich další povahové rysy patří také nadšení pro věc a možná až příliš velká hrdost. Jejich představa o životě je velmi jasná a přesná.

Stejným způsobem přemýšlí i o vztazích a celkově o lásce, mají svou jasnou představu, které se realita musí co nejvíce podobat. Jejich pozice musí být zřejmá nejen v pracovním procesu, ale i doma nebo ve svém přirozeném prostředí. Jedině tak se cítí dobře. Lidé v narození ve znamení Berana, Lva nebo Střelce jsou velmi dobří ve vedení pracovních týmů, proto se nejlépe cítí ve vůdčích pozicích.

Pokud však nejdou věci podle plánu, dokážou se velmi rychle rozčílit a vzplanout.

Blíženec, Váha a Vodnář jsou vzdušná znamení

Stejně jako vzduch, tak i tato znamení zvěrokruhu jsou velmi přizpůsobivá, kreativní a zároveň nerozhodná. Lidé ve znamení Blížence, Vodnáře nebo Váhy v sobě nesou velkou dávku tvořivosti, kreativity a schopnosti komunikovat. Na rozdíl od ostatních mají tato znamení viditelnou auru, která jasně ukazuje schopnost pochopit a porozumět lidem, ale také abstraktním a duchovním záležitostem.

Často však nedokáží udělat kvůli své roztržitosti učinit konkrétní rozhodnutí. Jejich zvědavost je nutí k neustálému učení a zkoumání, díky kterým zvládnou zdánlivě nemožné. U těchto lidí převládá empatie a schopnost porozumět problému i lidem v okolí. Nedokáží se řídit rozkazem, nebo žít pod kontrolou druhých, ke svému štěstí potřebují hlavně svobodu.

Ryba, Rak a Štír jsou vodní znamení

Vodní znamení se soustředí především na své intuitivní rozhodnutí, nikdy nedávají přednost logickému řešení. Mají rádi svůj klid a pohodu, nejlépe se cítí ve vlastním domě a soukromí. Dlouho jim trvá, než začnou skutečně někomu důvěřovat, pokud ale důvěru těchto lidí získáte, budete mít blízkého člověka, kterému můžete bezmezně věřit.

Rádi přemýšlí o všech aspektech života a úkolech spojených s ním. Jejich myšlenky jsou často na duchovní úrovni a mají pozitivní vliv na lidi ve svém okolí.

Býk, Panna a Kozoroh jsou znamení země

Tato znamení vždy naprosto přesně ví, proč a jak jednají. Mezi jejich nejzákladnější povahové rysy patří stabilita, materialismus, pragmatismus a tvrdohlavost. Nikdy se nesoustředí na žádné sny nebo nereálné cíle, jejich plány jsou naprosto reálné. Ke šťastnému životu potřebují lidé ve znamení země pevnou půdu pod nohama a stabilitu.

Tito lidé jsou velmi pracovití a ctižádostiví, nedokáží povolit, dokud nedosáhnou svého cíle. Můžete narazit, pokud budete chtít těmto lidem vysvětlit svou verzi chápání světa. Díky své tvrdohlavosti budou mít vždy svou pravdu.

Úvodní obrázek: Freepik, Zdroj: Namaste.net