Znamení, že váš partner není ten pravý, se kterým byste měli strávit zbytek života

Obraz, který si malujeme o daném člověku, je většinou atraktivnější než samotná realita. Nejvíce se tento jev objevuje v milostných vztazích. Spousta lidí se svému partnerovi jeví určitým způsobem, ale skutečnost může být nakonec zcela jiná, a to v pozitivním i negativním slova smyslu. Existuje však několik rysů, kterým bychom měli věnovat pozornost, chceme-li zjistit, zda stojí za to, udržovat si danou osobu ve svém životě. Pokud přijdete na následující, je čas pokračovat v cestě.

Neřeší chyby z minulosti

Možná vás váš partner podvedl nebo určitým způsobem zranil a věci zůstaly nevyřešené. Neomluvil se, neobjasnil důvod svého chování, nic. Spousta věcí je zahalených pod vrstvou prachu. Vaše problémy zametá pod koberec, dokud nezmizí veškeré napětí.

Představujete si život bez partnera

Čím dál tím častěji se přistihnete, že myslíte na život bez svého partnera. Jaký by asi byl, jak byste se cítili, co byste dělali, a zjišťujete, že se vám tato představa začíná líbit.

Další a další jizvy

Jak naznačují některé výzkumy, vztahy se projevují ve dvou dimenzích – buď rostou, nebo se objevují další a další jizvy. Když zjistíte, že váš vztah stagnuje a spíše se v něm objevuje čím dál tím více jizev na emoční úrovni, pravděpodobně se zanedlouho rozpadne.

Toxické chování

Pod toxické chování lze ukrýt veškeré jednání, včetně drobných projevů, jako jsou například posměšky nebo zvedání očí v sloup. Některá další jedovatá chování zahrnují kritiku a sobectví.

Úvodní obrázek: Freepik, Zdroj: Marriage.com