Znamení zvěrokruhu se dvěma tvářemi. Tito jedinci nejsou zpočátku těmi, za koho se vydávají

Ve světě je bohužel spoustu falše a lží. Tomu asi nelze zabránit. Každý člověk je jiný, a i když si některé charakterové vlastnosti za rámeček nedá, zkrátka a dobře k němu patří a charakterizují ho. Možná za to někteří jedinci ani nemohou, jejich povaha jim totiž byla dána samotnými hvězdami. Například tato znamení zvěrokruhu jsou známá tím, že vedou dvojí život a navenek ukazují trochu jinou tvář, než jakou ve skutečnosti nosí.

Blíženci

Zřejmě žádné překvapení, znamení dvou tváří a velmi zmatené duše. Zpočátku působí tak mile, zábavně, je velice příjemné s těmito osobami trávit čas. Bohužel však existuje i jejich odvrácená strana, která je v tomto případě v rozporu s tou, jakou znáte vy. Mrknutím oka se dokážou změnit v jiné lidi. Jako kdybyste před pár minutami mluvili se zcela jiným člověkem.

Štír

Nejdříve se budete se Štírem cítit jako králové. Jako by se jejich svět v určitém smyslu točil jen kolem vás. Později však začnou trochu couvat, protože budou pochybovat o důvěře mezi vámi. Nejlépe proti nim působí žárlivost.

Panna

Přestože jsou Panny velice věrné a milé, jakmile je poznáte blíže, ucítíte jejich chlad. Postupem času se stávají kritičtějšími, až někdy překračují hranice toho, co je vhodné a co nikoli.

Váhy

U Vah je tomu přesně opačně než u výše uvedených znamení. Nejdříve vás nemusí příliš uchvátit, působí sobecky a ješitně, ale když je lépe poznáte a trávíte s nimi více času, zjistíte, jak emocionální a laskavé duše to jsou. To jsou vlastnosti, které u Vah znají pouze jejich blízcí. Nepřipustí si vás k tělu, dokud vám nebudou skutečně důvěřovat. Jejich srdce je chráněné brněním, které chvíli trvá, než se roztaví.

Býk

Býci mají tendenci zadržovat své emoce po dlouhou dobu. Na začátku jsou to ti nejmilejší lidé na této planetě, ale nakonec se odkryje jejich temná stránka. Jakmile u nich dojde k výbuchu potlačovaných pocitů, umí být velmi děsiví a vám se bude zdát, že před vámi stojí zcela někdo jiný.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Indiatimes.com