Znamení zvěrokruhu, která nemají v posteli konkurenci. Zažijete s nimi nejlepší sex života

Nic vám nezaručí lepší sex než zkušenosti a znalosti o tom, co má váš partner rád. Někteří lidé jsou však talenty od přírody, vlastně spíše od hvězd. V sexuálních hrátkách jsou bezchybní a hlavně velmi přirození. Vědí, co dělat a říkat ve správnou chvíli. Zde jsou znamení zvěrokruhu, která vás v posteli dovedou až do nebe.

Štír

Štíry ovládá jejich instinkt, oplývají vysokou sexuální touhou a jsou neuvěřitelně smyslní a romantičtí. Mají vysoké standardy a preferují intimní styk s vybranými lidmi. Jakmile jsou ve vztahu, v posteli budou svého partnera uctívat. Buďte si jistí, že toto znamení zvěrokruhu je jedním z nejlepších, se kterým můžete zažít ten nejvášnivější sex.

Beran

Sex je pro ně naprosto přirozený, žhavý a vášnivý. Potřeba a touha mít erotický a bouřlivý sex je naprosto ovládá, protože pro Berana je to stejné jako dýchání. Můžete se spolehnout, že s Beranem zažijete nezapomenutelný intimní zážitek.

Ryby

Ryby jsou velmi romantické a v posteli platí za snílky. Jakmile se budou se svým partnerem cítit bezpečně a jistě, dopřejí mu ten nejlepší orgasmus, jaký může kdy zažít. Rády experimentují a umí vybočit ze své komfortní zóny, jen aby se jejich partner cítil výjimečně. Někteří popisují Ryby jako sexuální bohy.

Panna

Panny jsou často považovány za upjaté lidi, ale jejich divoká stránka se nakonec projeví. V posteli. Jsou velmi sexuálně aktivní a milují experimentování s pozicemi a hraní rolí. V životě jsou Panny plaché, ale v ložnici vládnou.

Rak

Sex je pro ně velmi citový akt. Čím více jsou spojeni se svým partnerem, tím větší je jejich touha. Když jsou Raci hluboce zamilovaní do svého partnera, vylezou ze své ulity a více se soustředí na jeho sexuální touhu a potěšení.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Horoscope.com