Všichni jsme v něčem unikátní a výjimeční. Objevte vaše zvláštní schopnosti podle znamení horoskopu

Mnoho lidí věří, že nadpřirozená schopnost je něco, co má jen několik málo vyvolených. Ve skutečnosti všichni máme nějaké zvláštní schopnosti. Jak hluboce se to projevuje v našich životech, závisí hlavně na tom, kolik úsilí vynaložíte, abyste se vůbec dozvěděli, co je vaše silná stránka a jak ji můžete použít. Tento článek bude skvělým prvním krokem k pochopení vašich nadpřirozených schopností, které poznáte podle svého znamení zvěrokruhu.

Beran

Máte vrozenou nadpřirozenou schopnost být ve správný čas na správném místě. Většina vašich nejlepších přátelství, vztahů a příležitostí vznikla jako výsledek této dovednosti. Možná jste si této dovednosti všimli v minulosti, ale jednoduše jste to připisovali jen náhodě. Ve skutečnosti nejde ani tak o náhodu jako o vaši instinktivní schopnost vybrat si, s kým, kdy a kde se stýkáte.

Býk

Hluboce rozumíte osobním hranicím. Pro vás je velmi snadné vědět, jaké hranice byste neměli překračovat – i když jednáte s lidmi, kteří své hranice nedávají nijak najevo. Máte také schopnost poznat, když se ostatní pokoušejí narušit vaše hranice. Zatímco ostatní se mohou cítit podvedeni lidmi se zlými úmysly, vy dokážete zlověstné popichování poznat na míle daleko. Jakmile na takového člověka narazíte, nenechte ho ubližovat dál, ale jeho nečisté úmysly okamžitě veřejně odhalte.

Blíženci

Vaše nadpřirozené schopnosti se projevují ve vašich slovech. Ať už jde o to, jak se vymanit z nelehké situace, tak také jak zvládnout úžasný pracovní návrh nebo schůzku, vaše znalosti jazyka jsou na špičkové úrovni. Využijte těchto svých darů v zaměstnání, kde se hodně mluví. Můžete být třeba špičkoví moderátoři nebo novináři.

Rak

Máte instinktivní schopnost předvídat budoucnost. Možná jste si toho všimli, ale nikdy jste to nepovažovali za nějaký zvláštní dar. Ve skutečnosti se věštecké schopnosti neprojevují ani tak jako vyloženě mystické schopnosti, ale spíše se snažíte být v souladu s citovou a fyzickou vnímavostí. Jste schopni číst lidi, prostředí a situace tak dobře, že je logické, že víte, co se bude dít dál.

Lev

Vaší nadpřirozenou schopností je vědět, jak věci načasovat. Přesně víte, kdy klást konkrétní otázky a – což je stejně důležité – kdy ne. Jste také odborníkem na posuzování, kdy je čas pohnout se ze situace nebo vztahu a vykročit dál. Podpořte k tomu i své okolí. Často se ve vaší blízkosti nacházejí lidé, kteří potřebují trochu popostrčit na cestě za svými sny a vy jim v tom můžete hodně pomoci.

Panna

Vaše nadpřirozené schopnosti spočívají ve vaší schopnosti identifikovat situace jako oportunistické nebo ohrožující. Ať už jde o práci nebo vztah, dokážete snadno číst v lidech a místech, kterých se to týká, abyste zjistili, zda jdou směrem, který chcete následovat. Buďte opatrní a nenechte se strhnout někam, kam nechcete jít. Snadno se necháte ovlivnit, ale později litujete, že jste investovali své síly do něčeho, co vás skutečně nenaplňuje.

Váhy

Máte schopnost číst jiné lidi ještě lépe, než oni dokážou číst vás. Žádné skryté motivy se kolem vás neproplíží a často se přistihnete, že víte, co kdo řekne nebo o co požádá dlouho předtím, než vůbec otevře ústa. Na druhou stranu nejste zdaleka tak dobrý ve čtení sami sebe a svých motivů a tužeb. Těžko přesně víte, co chcete a jak toho dosáhnout. Zkuste se občas zastavit a namísto pospíchání vpřed se zamyslete nad tím, co by vám mohlo v životě skutečně dělat radost a napněte své síly tímto směrem.

Štír

Vaše nadpřirozené schopnosti jsou především o intimitě. Jste mistrem ve vnímání a vyjadřování intimity beze slov. Ve skutečnosti máte někdy pocit, že slova jsou v tomto ohledu jen překážkou. Zároveň můžete občas cítit nedostatek intimity – i když se vás partner snaží přesvědčit o opaku. Netlačte ale na své partnery – oni si na tuto cestu musí přijít sami – vynucená intimita nikdy nefunguje. Běžte na to pomalu a uvidíte, že časem se ledy zase trochu prolomí a váš vztah se může posunout dál.

Střelec

Lidé často zpochybňují váš optimismus ve zdánlivě pesimistických časech. To vše díky vaší schopnosti vnímat dobré věci, které ostatní nedokážou vidět. V obchodním slova smyslu se to často projevuje tak, že víte, jaká rizika podstoupit a čemu se raději vyhnout. Můžete proto uspět i v situacích, ve kterých jiní selhávají. Bude se vám dařit na vedoucích pozicích.

Kozoroh

Vaše nadpřirozená schopnost je vědět, kdy je čas udělat ve svém životě radikální změnu k lepšímu. Kozorohové jsou experti na to, aby věděli, kdy nastal bod stagnace, a chápou, že ačkoliv se může zdát nerozumné provést v tomto bodě drastickou změnu, často může být klíčem k řešení důležitých životních situací. Buďte tím impulsem, který dokáže udělat první krok a případně k tomu povzbudí i ostatní.

Vodnář

Jste odborníkem na čtení myšlenek. Občas se přistihnete, že tuto sílu používáte zlomyslně tak, že manipulujete s ostatními. Na druhou stranu z vás tato dovednost také dělá skvělého rádce a pomocníka, protože přesně víte, co lidé v daný okamžik chtějí. To vám může pomoci i v byznysu, ale také v osobním životě. Máte silnou přesvědčovací schopnost, tak je potřeba umět jí využít.

Ryby

Vaše nadpřirozené schopnosti zahrnují schopnost vidět obraz jako celek. Jste schopni vidět jakoukoliv situaci z ptačí perspektivy, což vám umožní pochopit, kam všechny cesty směřují. To z vás dělá odborníka na to, abyste zůstali emocionálně přiměření v různých situacích. Máte sklon nereagovat přehnaně, protože chápete význam každé situace. Jste silnou kotvou pro vaše blízké.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Verywellmind.com