6 způsobů, jak spojit šperky s formálním oblečením

Není pochyb o tom, že šperky jsou jedním z nejdůležitějších prvků jakéhokoliv outfitu. Ale jak je spojit s formálním oblečením tak, aby výsledek byl elegantní a zároveň ohromující? Dnes vám představujeme 6 fantastických způsobů, které dokážou, že s formalitou lze kombinovat něco více než jen perly. Připravte se na ohromující styly se značkou TATUUM!

Minimalismus je klíč

Pokud jste pozvaná na elegantní akci, investujte do minimalistických šperků. Dodají charakter, ale nebudou dominovat vašemu vzhledu.

Zlato a stříbro? Proč ne!

Dříve existovalo přesvědčení, že míchání zlata a stříbra je módní faux pas. Dnes je ale dobré toto zastaralé pravidlo porušit. Kombinace zlatého náhrdelníku se stříbrnými náušnicemi může vytvořit krásný kontrast, zejména když je součástí dámské košile od TATUUM.

Zamíchat, ale nesmíchat

Chcete přidat trochu rockového koření do vašeho formálního vzhledu? Vyberte jeden výrazný šperk, například velký náramek nebo náušnice, a zbytek ponechte v neutrálním stylu.

Vintage + moderní = styl v plné míře

Máte ve své kolekci nějakou vintage brož nebo korále? Spojte je s moderními kousky oblečení od TATUUM a vytvořte jedinečný a osobní look.

Sázejte na kvalitu, ne na množství

V případě šperků a formálního oblečení by měla být kvalita vždy prioritou. Nejde o to, obléci všechno, co máte ve šperkovnici. Vyberte několik klíčových prvků, které zdůrazní vaši osobnost a styl.

Nápadný kousek pro odvážné

Pokud chcete udělat skutečně velkolepý vstup, vyberte jeden velký šperk, který bude středobodem pozornosti. Ujistěte se ale, že zbytek vašeho oblečení je neutrální, abyste celkový vzhled nepřetížila.

Shrnutí

Spojení šperků s formálním oblečením není těžké, pokud znáte několik základních pravidel. Díky našim tipům a stylům od TATUUM jste nyní připravená udělat skutečný dojem na jakékoli elegantní akci. Proto už teď navštivte stránky TATUUM a začněte plánovat svůj další ohromující styl!