6letá krasobruslařka ladným tancem a sebevědomím odzbrojí všechny diváky . Celé vystoupení ještě podtrhne originálním kostýmkem

Holčička snad začala bruslit dříve, než vůbec chodila. V pouhých 6 letech se stala jednou z nejlepších bruslařek. Její maminka pravidelně sdílela výkony své dcery na internetu a rozhodně dobře udělala. Madison si našla spoustu fanoušků, jejichž základna neustále roste.

Na internetu získala velkou pozornost

Jedno z jejích rozkošných bruslařských vystoupení si však na internetu získalo obzvláště velkou pozornost. Svou show se dotkla mnoha srdcí. Roztomilé taneční vystoupení 6leté holčičky bylo ohromující. Na pódiu stála sebevědomě a každý její pohyb byl přesný. Její roztomilost podtrhl i kostým, jaký měla na sobě, připomínal totiž bílého jednorožce.

Nesměl chybět široký úsměv

Nejvíce však diváky uchvátil její široký úsměv a působivé bruslařské umění. Madison po celou dobu svého vystoupení klouzala po ledě, jako kdyby se na něm narodila. Její kostým jednorožce, roh, duhový cop a očividně její nakažlivý úsměv způsobily, že vypadala roztomile a přitáhla více pozornosti k jejím dokonale provedeným otočkám a skokům.

Její maminka nemohla být v danou chvíli pyšnější. Madison si také svým vystoupením vysloužila první místo na soutěži. Jakmile zhlédnete níže uvedené video, jistě budete souhlasit, že obsazení získala zaslouženě.

Úvodní obrázek: Anastasia Pavlenko/Creative Commons/Attribution 2.0, Zdroj: Jennifer Rapkine