Biologický otec nevěsty přerušil svatbu ohromujícím gestem směrem k nevlastnímu rodiči jeho dcery. Celý akt dojal všechny k slzám

Svatby jsou téměř vždy velkou radostí pro všechny zúčastněné. Ovšem, jak už to tak bývá, mezi některými členy rodiny jsou i spory, které jeden hezký den jen tak neurovná. Když biologický rodič a nevlastní rodič nemají příliš přátelský vztah, situace může být velmi napjatá a rychle se vyostřit. Když se však podaří překonat zášť a dát dohromady dvě rodiny, může to být jeden z nejkrásnějších momentů. To je přesně to, co se stalo na této svatbě.

Vše bylo perfektně naplánované

Žena se vdávala před zraky celé své rodiny, blízkých a přátel. Den probíhal naprosto perfektně, vše bylo do detailu naplánované a nezdálo se, že by mělo cokoli vybočit z plánu. Ale přece jen se stalo něco, co všechny překvapilo a proměnilo to už tak kouzelný den v ještě magičtější.

Otec vede dceru k oltáři

Otec nevěsty se chystal provést dceru uličkou, když se náhle zastavil a běžel k předním sedadlům, kde seděl její nevlastní otec. To způsobilo trochu rozruch, protože mezi nimi vždy panovalo trochu napětí. Všichni přítomní, nevěsta se ženichem obzvláště, se lekli, zdali nedojde k hádce. Místo toho ale biologický otec nevěsty udělal něco ohromujícího.

Natáhl ruku k jejímu nevlastnímu otce a zeptal se ho, jestli by mu pomohl dovést dceru k oltáři. Řekl něco ve smyslu: „Pomohl si ji vychovat.“ Naštěstí fotografka zachytila tento úžasný moment. Jaké nezištné a laskavé gesto. U nikoho nezůstalo oko suché.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Usatoday.com