S malým pejsekem vyrazili do útulku, aby si vybral parťáka. Jeho výběr je sice zaskočil, ale bránit mu nehodlali

Říká se, že kočky a psi spolu nemohou vycházet. Jejich přítomnost v jednom domě může znamenat katastrofu pro vaši domácnost. Ovšem tento příběh dvou roztomilých domácích mazlíčků je zcela jiný. Přátelství může vzniknout i u dvou zdánlivě odlišných tvorů, jakým pes a kočka rozhodně jsou. Příběh o neobvyklém přátelství vás zahřeje u srdce.

Vzali ho do útulku, aby si vybral kamaráda

Majitelé rozkošného pejska jménem Raven se rozhodli, že nastal čas pořídit mu zvířecího kamaráda. Než aby se vydali do útulku a domů přivezli psa, který by je zasáhl u srdce, dostali skvělý nápad. Ať si vybere sám Raven. Vzali tedy svého domácího mazlíčka s sebou, aby si sám našel nejlepšího kamaráda. To, co následovalo, však bylo naprosto nečekané.

Zamiloval se na první pohled

Jejich plán vyšel, Raven si skutečně vybral chlupatého přítele, ale rozhodně by nikdo nečekal, že to bude zrovna kočka. Zamilovali se do sebe na první pohled. Malá šelma jménem Woodhouse jej ihned oslnila svýma nádhernými očima. A nejen Ravena, ale celou jeho rodinu. Bylo rozhodnuto, Woodhouse s nimi jede do svého nového domova.

Kotě se ihned stalo plnohodnotným členem rodiny. Od samého začátku byli ti dva nerozluční. Dělají všechno společně, ovšem jejich nejoblíbenější činností je společně si zdřímnout. Už teď je jasné, že toto přátelství bude trvat po zbytek jejich života.

Úvodní obrázek: lexie franco/Creative Commons/Attribution 2.0, Zdroj: Raven and Woodhouse