Adoptoval dva nechtěné pitbuly. Všichni jej od jeho rozhodnutí odrazovali. Když od nich potřeboval nejvíce pomoct, psi ochotně přispěchali

V útulcích čeká veliká spousta zvířat, která potřebuje lásku a milující domov. Poskytneme-li jim druhou šanci na život, mohou se nám odvděčit způsobem, který se dotkne našeho srdce. Přesně to zažil tento muž. Nemohl uvěřit tomu, co jeho adoptovaní pitbulové, od jejichž adopce jej mnoho lidí z jeho blízkého okolí zrazovalo, udělali. O svůj příběh se podělil na internetu. Všechny dojal k slzám.

Pitbulové dostali nový domov

Robert McGowan se rozhodl poskytnout nový milující domov dvěma pitbulům ze zvířecího útulku. Tyto fenky neměly lehký život a potřebovaly hodně lásky a trpělivosti, aby opět začaly důvěřovat lidem. Muž je pojmenoval Ellabelle a Ladybug.

Svého pána milují

Fenky se nakonec ukázaly jako velmi přátelské, svého nového pána, který jim dal nový domov, milují. Robert si je toho dobře vědom, ale nedávná situace ho v jejich oddané lásce ještě více utvrdila. Když potřeboval nejvíce pomoct, psi ochotně přispěchali.

Muž byl napaden cizími lidmi

Roberta napadli čtyři cizí lidé. Zbili ho a chtěli mu ukrást auto. Útočníci však netušili, že muž má s sebou spolehlivé ochránce a oni budou muset v nejbližší době uprchnout. Zuřiví pitbulové se na ně vrhli. „Vyhnaly je. Vběhly do garáže a postavily se za mě,“ přiznává Robert. „Stály tam a štěkaly, aby bylo jasné, že už mi nikdo neublíží. Všichni vzali nohy na ramena. Zachránily mi život,“ dodává. Robert považuje své fenky za velmi mírumilovné, ale dokážou ho bránit, kdykoli je potřeba. Jejich láska je nepopsatelná.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Animalchannel.co