Koťátko tváří v tvář ježkovi. Jejich setkání bylo tak roztomilé, že získalo desítky miliónů zhlédnutí

O tom, že nás domácí mazlíčci dokážou svým chováním často překvapovat, se ví už dlouho. I v tomto případě tomu tak bylo. Nečekané setkání dvou velice odlišných domácích mazlíčků vyvolalo takovou vlnu obliby na internetu, že pořízené video získalo více než 26 miliónů zhlédnutí. Podívejte se sami, co říkala tato domácí kočka na tvora jako je ježek.

Kočka a ježek přáteli?

Mohou se ježek a kočka stát nejlepšími přáteli? Vlastně, proč ne. Všechno tomu evidentně nasvědčuje. Jakmile se na YouTube objevilo video uživatelky „TheSorryGirls“, všichni, kdo video zhlédli z těchto dvou roztomilých tvorečků šíleli.

Proč ježek nežije ve volné přírodě?

Ježek se jmenuje Harley a kotě dostalo jméno Loki. Jsou tak roztomilé, že se na ně nemůžete přestat dívat. Jeden z uživatelů internetu vznesl v komentáři pod videem dotaz, proč tento ježek nežije ve volné přírodě? Další z diskutujících se rozhodl tento bod objasnit: „Toto je africký trpasličí ježek, koupený od chovatele. V Kanadě je legální chovat tento druh ježka jako domácího mazlíčka. Liší se podle země a státu.”

Kotě neví, co si má myslet

Kotě nemá tušení o tom, co si myslet. Z jeho výrazu můžete vyčíst zájem, překvapení a strach zároveň. Je to ten nejsladší pohled, jaký u kotěte můžete vidět. Ostatně, přesvědčte se sami.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Animalchannel.co