Z šedé myšky bohyní. Důchodkyně se během hodiny proměnila v o 30 let mladší krásku

Jaká žena by si nepřála vypadat mladší? Možná pouze ta, kterou ještě netrápí hluboké vrásky ve tváři a na krku. Každá žena postupem času začíná hledat vhodnou kosmetiku, která by jí zaručila mladistvý vzhled a alespoň o pár let zpomalila proces stárnutí. To vše se dá zajistit vhodnou péčí o pleť, ale i dobře udělaným make-upem. Tato žena omládla o 30 let a její příbuzní ji sotva poznali.

Zásah šikovného vizážisty

Vizážista Ruslan Tatyanin dovedně proměňuje starší ženy ve třicetileté krásky. Fotky modelek před a po nalíčení jsou více než působivé! Ruslan potřeboval asi hodinu na magickou proměnu naší hlavní hrdinky.

Starší žena nevěřila svým očím

Žena si ani nepředstavovala, že výsledek bude tak ohromující. Při pohledu do zrcadla byla okouzlená svým vzhledem. Vrátila se nejméně o 30 let zpět. Uplynulé roky, jako kdyby najednou z její tváře nadobro zmizely. Vůbec  netušila, že by ji správný make-up mohl tak změnit a udělat z ní krásnou a mladě vypadající ženu.

Příbuzní ji nemohli poznat

Její příbuzní nemohli uvěřit, že je to skutečně ona. Měli co dělat, aby ji vůbec poznali a není se čemu divit. I ona sama měla problém připustit, že se skutečně jedná o její tvář.

Na tomto příběhu vizážista ukázal, že úspěšný make-up a stylový účes radikálně mění image ženy. Z šedé myšky se můžete proměnit v bohyni.

Úvodní obrázek: Se souhlasem Ruslan Tatyanin, Zdroj: Ruslantatyanin.ru