Anální kolík: Pomůcka, která vnese do ložnice silné orgasmické pocity

Pokud hledáte nějaké příjemné zpestření v intimním životě, nemusíte ihned zacházet do extrémů, jako jsou sadismus a masochismus. Stačí nejprve začít s hračkami pro dospělé. Zatímco ženám je nejvíce známý vibrátor, pánům zase nafukovací panna. Přitom existují mnohem zábavnější pomůcky, jako je například anální kolík. V současné době anální sex už není tabu, jak tomu bylo třeba před deseti lety. Potěšení z něj si užívá stále více žen. Jestliže se chcete na anální styk připravit, začněte s takzvaným análním kolíkem.

Pro méně znalé čtenáře. Anální kolík je nástroj pro anální hrátky, jak vyplývá ze samotného názvu. Sehnat se dá v různých rozměrech, barvách a provedeních. Oproti takovému dildu se anální kolík liší tím, že tvarem nepřipomíná penis, navíc je kratší.

Proč používat anální kolík?

S análním kolíkem si pohrají jak ženy, tak klidně i muži, záleží na sexuálních představách. Anální sex je velice oblíbený, i když se o něm příliš nemluví. Protože má anus na okraji neskutečné množství nervových zakončení, můžete docílit vskutku úžasného orgasmu. Jestliže zvolíte navíc vibrační anální kolík, zážitek s ním ještě více umocníte.

Jak se anální kolík používá?

V podstatě se fantazii meze nekladou. Nezáleží na tom, jestli máte rádi skleněný anální kolík, nebo raději zvolíte jiný materiál. Co se metod uspokojení týče, ty se odvíjí od toho, co se vám líbí. Buď si anální kolík můžete ponechat v rektu a užívat si tak pocit plnosti. Stejně tak s ním můžete pohybovat tam a zpět a zjišťovat, co vám nejvíce vyhovuje.

Jestliže se chcete vyhnout bolestivosti, potom dodržujte dvě zásadní pravidla. V první řadě používejte lubrikační gel, v druhé řadě se pořádně uvolněte.

Specifickou kategorii análních pomůcek tvoří anální tunel, jenž je však vhodný spíše pro zkušené jedince, kteří mají už s análními hrátkami něco za sebou.