Baba Vanga předpověděla, co ještě lidstvo čeká v roce 2022. Budeme bojovat s dalším virem?

Baba Vanga je jednou z nejznámějších jasnovidek 20. století. Slepá vizionářka z dnešního Bulharska sdílela strašlivé předpovědi, které se často vyplnily. Jedna z nich se týká i letošního roku.

Znepokojivá slova Baby Vangy

I když Baba Vanga zemřela v roce 1996, její předpovědi platí dodnes. Jedna z nich se týká i roku 2022. Baba Vanga uvedla, že na mnoha místech po celém světě bude nedostatek pitné vody a že vlády ji budou dávat na příděl. Výzvy šetřit vodou a používat ji pouze v naléhavých situacích se již objevily v USA a Evropě.

Rekordní teploty

Její věštba navíc zahrnovala rekordní teploty, se kterými se již potýkáme. Ve Velké Británii se poprvé v historii objevilo 40 stupňů Celsia. Podobná situace je na mnoha místech ve Francii. V žáru Pyrenejského poloostrova zemřelo více než 1000 lidí a ve Španělsku byl kvůli tamnímu suchu problém s požáry.

Přijde snad další virus?

To však není vše, co Baba Vanga předpověděla pro rok 2022. Budeme se každou chvíli potýkat s dalším virem? Očekává se, že bude brzy vypuštěn v důsledku obrovských klimatických změn. Doufejme, že se tato předpověď nevyplní.

Úvodní obrázek: Getty image, Zdroj: Express.co.uk