Záchranářům se podařilo osvobodit 73letou slonici ze zajetí. Zvíře se štěstím rozplakalo

Práce pro organizaci na záchranu zvířat může být velmi složitá, protože najdete několik živých tvorů ve strašlivých situací, které často mohou být pro silné žaludky. Zároveň však dostáváte příležitost zmírnit utrpení těchto bezbranných duší a zažít radost, když jsou osvobozeny od těžkého života. Stejně jako když se podařilo zachránit tuto 73letou slonici Sook Jai.

Slonice žila dlouhé roky v zajetí

Dobrovolnice pracující s nadací Save Elephant Foundation nedávno dostala příležitost pomoci 73leté slonici Sook Jai žijící v zajetí. Tento něžný obr dlouhá léta zažíval pouze utrpení. Všichni bývalí majitelé se ke slonici chovali zvláště krutým způsobem.

Rozvinuly se u ní zdravotní problémy

Sook Jai byla nucena tvrdě pracovat, musela vykonávat různé práce, ovšem s přibývajícím věkem se u ní začaly rozvíjett zdravotní problémy. V důsledku toho nebohá slonice oslepla a z části také ohluchla. Naštěstí dobrovolníci z nadace Save Elephant Foundation převzali iniciativu a Sook Jai zachránili.

Vše pro záchranu bylo zařízeno

Joan Baez se rozhodla pomoci sponzorovat slonici, ​​aby mohla zbytek svého života prožít v klidu, jaký si zasloužila. Když vše kolem záchrany bylo zařízeno, skupina dobrovolníků jela Sook Jai vyzvednout. Slonice byla tak vyčerpaná a unavená, že odmítala jíst. Nakonec se však podařilo do zvířete vpravit alespoň nějakou potravu.

Dojetím se slonice rozplakala

Sook Jai nikdy předtím necítila takovou lásku, dokonce se štěstím rozplakala. Nebohá slonice věděla, že je volná. Po vyčerpávající cestě se Sook Jai a dobrovolníci dostali do nového útočiště, který se stal pro Sook Jai novým domovem. Slonice byla šťastná, že je doma.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Madlyodd.com