Bajkshop tvůrců Singltreků představuje batoh na kolo s páteřákem

Na horské kolo bez pořádného batohu? To si většina z nás neumí představit. Máme pro vás ale batoh na kolo, jenž umí víc.

Batoh na kolo s páteřákem

Spadnout z kola se sem tam „poštěstí“ každému. Chráníme si hlavu helmou, ruce ochrání rukavice, avšak co naše páteř? Zrovna na horském kole v terénu se můžeme právě na zádech docela nepříjemně zranit. Páteřní chránič se dnes stává vyhledávaným v mnoha sportech – pro jízdu na koni, na snowboardu, na lyžích (především na skialpech), ale i na skateboardu. A žádaným je i v cyklosportu. Pokud si pořídíte batoh s páteřákem, vyřešíte dvě věci na jednou: ochranu své páteře i perfektní batoh. On totiž umí ještě mnohem více.

Tři batohy v jednom

Zapomeňte na desítky batohů a na rozhodování se, jak velký s sebou někam na víkendový či týdenní výlet. Outdoor batohy, které k nám dováží tvůrci Singltreků, jsou geniální svojí schopností velikostně se přizpůsobit našim aktuálním potřebám. Batohy jsou jako skládačka. Nabízí tzv. Switch Element Systém (SES). Ten umožňuje k základnímu zádovému dílu, který navíc lze dovybavit páteřním chráničem, připevňovat další díly. Konkrétně jde o batohové díly o objemu 10 l, 18 l a 25 l. Ty se upevňují prostřednictvím zipu po obvodu zádového dílu. Upevňování je velice snadné, přitom pevné a bezporuchové. Vyměňovat batohové díly jde velice rychle. Kromě certifikovaného chrániče zad lze do systému zakomponovat rovněž držák helmy.

Dva roky vývoje a batoh máme i u nás

Batoh spolu dva roky vyvíjeli sportovci z různých outdoor sportů: bajkeři, snowboardisté i lyžaři. Profesionální sportovci dávali dohromady batoh s mnoha vychytávkami, který si teď můžeme zakoupit i u nás, v České republice. Jde o praktický sportovní batoh, jenž je současně chráničem. Lze jej využívat nejen na kole či horském kole, ale i u jiných sportů, kde oceníme modularitu i ochranu páteře.