Batolata napodobují tatínky při cvičení. Tato miminka dokázala, že i v útlém věku lze dělat kliky, a to mnohem roztomilejším způsobem

Děti jsou nevinné bytosti, které se nejvíce učí ze světa kolem sebe. Rády proto napodobují své rodiče nebo jiné dospělé v jejich okolí. Rády opakují vše, co dělají jejich rodiče, ať už pracují na počítači, cvičí, sledují televizi nebo čtou noviny. Několik dětí zachyceno na video, jak se snaží napodobit své tatínky při cvičení. Tato miminka dokázala, že i batolata mohou dělat kliky, a to mnohem roztomilejším způsobem.

Někdy přecení své síly

První dítě se pokusilo zahájit cvičební rutinu zvednutím několika lehkých činek. Váha se však zdála na dítě příliš velká a začalo plakat. Dále přišlo batole, které napodobovalo svého tatínka tak, že běhalo na běžícím pásu a skákalo na pohovku.

Někteří tatínci se zapojili do tréninku svých dětí

Někteří otcové se snažili trénovat svá batolata, aby správně prováděla kliky. Jeden takový tatínek se snažil naučit svého synka, jak dělat kliky, tím, že mu sám předvedl, jak se co a jak má dělat. Ale místo toho jeho syn považoval za nejlepší jen zvednout hlavu a vydávat zvuky, že se opravdu snaží.

Z posilování do jógy

Většina batolat oplývala i dovedností, jak přeměnit silové posilování s kliky na relaxační jógu. Jedno takové dítě leželo ve svém vlastním pokoji na zemi a snažilo se napodobit svého otce při cvičení. Místo toho však nakonec dělalo cviky, které více než silový trénink připomínaly jógu.

Všechna batolata dělala kliky svým vlastním dětským způsobem. I když v jejich činech bylo vidět nutkání napodobovat svého tatínka co nejvěrohodněji, všechny jejich pohyby byly více než úsměvné a spíše tatínky dohnaly ke smíchu.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Madlyodd.com