Batole se setkalo se svou hrdinkou, která trpí stejným postižením. Dvojice se stala věrnými přáteli

Všichni máme své hrdiny. Může to být kdokoli, oblíbený herec, úspěšný kolega v práci, ke kterému vzhlížíme, matka, otec, sourozenec nebo sportovec. Rádi si myslíme, že s nimi máme něco společného, něco, co by nám mohlo pomoci dosáhnout jejich úrovně. To je přesně případ i tohoto batolete, které se setkalo se svou fotbalovou hrdinkou se stejným hendikepem.

Společné tělesné postižení

Joseph Tidd z Floridy se narodil bez levého předloktí. Nyní dva roky staré dítě se naučilo žít život pouze s jednou rukou. Spousta jednoduchých úkolů je pro něj obtížná, ale překonává i těžší překážky. Učí se žít s tím, co mu život přinesl a pere se opravdu skvěle.

Komunita podpory

Jeho rodiče, Colleen a Miles Tiddovi, vytvořili podpůrnou komunitu, která mu neustále pomáhá. Jedná se o rodinu, přátele a samozřejmě také světové vzory. Jednou z takových model je i fotbalistka Carson Pickett. Carson hraje za tým Orlando Pride a stejně jako Joseph se narodila bez levého předloktí. Ovšem ani to ji nezabránilo v dosažení jejích snů.

Stala si jeho hrdinkou

Jakmile Joseph viděl Carson hrát v televizi, okamžitě se stala jeho hrdinkou. To ale ještě nevěděl, že se s ní jednoho krásného dne setká tváří v tvář. Poprvé se dvojice viděla v dubnu, kde se Carson a Joseph pozdravili takzvaně pěstí svými levými končetinami. Joseph se nemohl ubránit úsměvu. Od jejich prvního setkání sledoval, jak Carson hraje, vždy seděl v první řadě a čekal na pozdrav od své nové kamarádky.

Úvodní obrázek: Freepik, Zdroj: Dailymail.co.uk