Během největší dopravní špičky na tříproudové silnici náhle začalo zastavovat auto po autě. Na silnici se totiž objevilo něco, co na dálnici rozhodně nepatří!

Přejít tříproudovou silnici během dopravní špičky, to rozhodně není dobrý nápad ani pro člověka, natož pro skupinku nebojácných, ale rozkošných, zvířátek, která se rozhodla riskovat. Očividně se spoléhala, že na cestě potkají samé laskavé lidi.

Ale to by musela spoléhat na velikou spoustu lidí najednou, protože si vybrala dobu dopravní špičky na dálnici nedaleko centra. A kdo byli ti stateční? Kachní rodinka! Samozřejmě, kachny sice umí létat, ale ne mláďata.

Kachní maminka se svými ratolestmi byla v pasti, ale rozhodně nehodlala opustit své mladé a jen tak si odletět. Takže, co teď? Nikdo by nic takového nečekal, ale každý náhle začal brzdit, aby mohla kachní rodina bezpečně přejít širokou silnici.

Auto po autě začalo zpomalovat. Jakmile kachní maminka vyhodnotila situaci jako bezpečnou, vyrazila i s mláďaty přes tři silniční proudy. Jistě, zastavit během špičky může způsobit jisté zpoždění, ale většina lidí s tím neměla vůbec žádný problém.

Jak jedna z osob řekla: „Je úžasné, jak lidé dokáží respektovat zvířata! Je příjemné setkat se s takovou situací, člověka to naplňuje štěstím, že ve světě ještě vládne trocha lidskosti.“

Podívejte se na celou situaci na níže uvedeném videu:

Jak se vám dnešní příběh líbil? Pokud vám vykouzlil úsměv na tváři jako nám, sdílejte jej mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: addictingstories.org