Bezbolestné odstranění chloupků v podpaží není pouhým mýtem. Žiletku ani vosk už nebudete potřebovat, stačí nakoupit správné suroviny

Holení a epilace v oblasti podpaží často vede k jizvám nebo podráždění, ale metod, jak se zbavit chloupků je více. My vám dnes ukážeme, jak odstranit ochlupení v podpaží efektivním způsobem, který zároveň zanechá kůži hladkou a jemnou jako sklo. Výhodou této procedury je také to, že pokožka zůstane zdravá a bez podráždění, jelikož se jedná o přírodní prostředek, jenž nahradí spoustu drahých depilačních a epilačních produktů.

Kukuřičná mouka a vaječné bílky

Z jedné polévkové lžíce kukuřičné mouky a bílků vytvořte jednotnou hladkou směs a naneste ji do podpaží. Nechte zaschnout a poté opláchněte teplou vodou.

Citrónová šťáva a cukr

Důkladně promíchejte polévkovou lžíci cukru se dvěma lžícemi citrónové šťávy, dokud se cukr zcela nerozpustí. Aplikujte do podpaží a nechte působit 2 – 3 minuty. Odstraňte vlažnou vodou. Poté namočte měkký hadřík do teplé vody a vydrhněte pokožku v podpaží.

Kurkuma a mléko

Ve dvou polévkových lžících teplého mléka rozpusťte špetku kurkumy. Dobře promíchejte a naneste na podpaží. Nechte působit opět 2 – 3 minuty a opláchněte vlažnou vodou.

Jak se vám tyto přírodní metody líbí? Máte i nějaké své vlastní recepty? Dejte nám vědět do komentářů a sdílejte článek mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: feelhealthylife.com