Biginzerce.cz, inzerce zdarma – to je řešení, jak uklidit a chovat se ekologicky

Svět se mění. Není to tak dávno, co jsme se rádi chlubili novým značkovým oblečením. Dnes se v něm cítíme nesví. Uvědomujeme si uhlíkovou stopu, která za námi zůstává. Recyklujme. A recyklují už i módní návrháři. Ne že by vytahovali své staré nápady, ale objevují se takoví, kteří už pouze přešívají a vrací do života starou módu. Podobně recyklují bazary, jakým je i Biginzerce.cz. Jen jdou co se týče sortimentu dál.

Bazary přispívají k trvale udržitelnému rozvoji

Nevyhazujte staré věci, ale nabídněte je například na Biginzerce.cz, inzerce zdarma vás nic nestojí a ještě vyděláte. Třeba na vánoční dárky. Mnoho věcí, pro které už nemáme využití, dokážou ještě dlouho dobře sloužit někomu jinému. Díky tomu se nemusí vyrábět výrobek nový a starý nekončí na skládce. Příkladů zboží, jehož život lze takto recyklovat, je mnoho. A nejde o recyklaci odpadu.

Eko děti a eko mámy milují bazary

Úžasným příkladem, jak může tento vyšší level recyklace fungovat, je dětský bazar. Z dětských věcí dítě rychle vyroste. Ty nejlepší, které má třeba v šatníku, obvykle šetříme, a pak zjišťujeme, že je dítě ani nevynosilo a už jsou mu malé. Může jít o různé bundy, džíny, svetry, ale i boty. A to jsme přeskočily celou kategorii novorozeneckých a kojeneckých potřeb– od kočárku, přes dětská nosítka, až po různá hnízda a houpací vaky.

Děti ale rychle vyrostou i ze sportovních potřeb (kolo, koloběžka, dětské lyže, brusle). Obrazně pak ale i z hraček či některých knížek. Neshromažďujte tyto věci, ze kterých už vaše dítě intelektuálně vyrostlo a nabídněte je na Biginzerci.cz dál.

Elektronika z druhé ruky letí

Rovněž „2.0 recyklace“ elektroniky je ekologickým počinem. Proč vyhazovat televizi jen proto, že je pro vás již technologicky zastaralou? Nabídněte ji na stránkách bazaru. Právě bazar televizí je před Vánocemi jedním z největších hitů. Podobně jako foto bazarLevné kompakty se kupují jako první foťák pro děti, drahé zrcadlovky jako luxusní dárek za výhodnou cenu.