Bizarní novinka řetězce rychlého občerstvení. V prodeji je svíčka s vůní jeho slavné omáčky

Plukovník za svůj život vyprodukoval již celou řadu skvělých věcí, ovšem my si jej budeme pamatovat především pro jednu jedinou – jeho kuře. Samozřejmě je řeč o Plukovníkovi Sandersovi, jehož sláva je spojená především s řetězcem fast foodů KFC. Jeho kouzelná směs 11 bylin a koření má na pokrm magické účinky a my jsme ochotní na každé cestě vystát frontu na tento kousek kuřete. Nyní řetězec přichází s dalším produktem, tentokrát trochu netradičním.

Co ještě potřebujeme ke kuřeti?

Hranolky, ano. Fazole, ne. Omáčku? Určitě. Omáčka je dalším produktem, který nikdo nemůže napodobit. Má jedinečnou chuť i konzistenci. A vůně? Ta ve vás vzbudí chutě okamžitě. Jakmile vstoupíte do známého fast foodu, ihned vás pikantní vůně zasáhnou naplno. Za tím vším stojí nová omáčka, kterou si prostě budete chtít objednat. Teď můžete tuto vůni cítit i ve vašich domovech.

Svíčka s vůní šťávy

Věřte nebo ne, ale existuje svíčka, jejíž vůně vás přenese přímo do restaurace a vy dostanete chuť na kuřecí kousky s omáčkou a hranolky. Bohužel je jí zatím omezené množství, je dostupná pouze ve Velké Británii, ale nic vám nebrání zakoupit si jí online.

Možná to není vhodný doplněk pro romantické večery, ale věříme, máte-li ve svém okolí někoho, kdo miluje KFC, že je to skvělý a vtipný dárek.

Úvodní obrázek: Thongyhod / Shutterstock, Zdroj: Happiest.net