Blahodárné účinky čisté vody na lačný žaludek

Japonské ženy, které jsou známé svou krásnou a dokonalou pokožkou, objevily recept, jak si udržet skvělou postavu a zářivou pleť. Není to nic jiného než čistá voda. Každý den před snídaní vypijí sklenici vody. Chcete-li vidět první výsledky, zkuste si 30denní kůru. Každý den začněte sklenicí vody a získáte pro své tělo spoustu výhod.

Odstranění škodlivých látek z těla

Sklenice vody na prázdný žaludek pomáhá vyčistit tělo od toxinů a škodlivých látek. Kromě toho také regeneruje organismus po požití alkoholu a konzumaci těžkých jídel.

Pomáhá hubnout

Podle studií provedených ve Spojených státech zrychluje pití vody na prázdný žaludek metabolismus nejméně o 24%. Je to snadný způsob, jak podpořit svou snahu zhubnout. Voda také pomáhá vyčistit tlusté střevo, které je zodpovědné za vstřebávání živin.

Potlačuje chuť k jídlu

Pitím jedné sklenice vody ihned po probuzení snížíte chuť k jídlu. Ještě lepších výsledků dosáhnete, když sklenici vody vypijete před každým jídlem.

Udržuje zdravou pleť a lesklé vlasy

Pití dvou sklenic vody na lačný žaludek zlepšuje průtok krve pokožkou. Díky tomu se zpomalí proces stárnutí, kůže zůstává pružná a napnutá. Kromě toho je řádně hydratovaná a bude vypadat zdravě. Čistá voda také ovlivňuje naše vlasy, snižuje jejich lámavost a brání vysoušení.

Brání vzniku pálení žáhy

Nikdo nemá rád pálení žáhy. Abyste tomu zabránili, ihned po probuzení vypijte sklenici vody. Pálení žáhy a zažívací potíže nastávají, když se v žaludku hromadí žaludeční šťávy, voda je dokonale neutralizuje a navíc podporuje práci oběhového systému.

Léčí zácpu

Voda pomáhá vyčistit střeva a dále podporuje jejich funkci. Stimuluje střeva, čímž předchází zácpě, která způsobuje nepohodlí a bolesti.

Obrázky: Freepik