Bojujete s ledvinovými kameny? Vyzkoušejte tyto domácí metody, které kameny promění v jemný písek

Ledvinové kameny mohou být velice bolestivým zdravotním problémem, který dokáže znepříjemnit každý náš den, dokud se nevyřeší. Lékařská pomoc je nezbytná a rozhodně bychom ji neměli odkládat, ale proč doktorům trochu nepomoci v jejich snažení. Máme pro vás přírodní metody, jak bezbolestně rozpustit ledvinové kameny a vyloučit je z těla téměř bez povšimnutí.

Metoda č. 1

Ingredience:

  • 500 g mrkve
  • 500 g rozinek
  • 1 l vody

Postup:

Mrkev oloupejte a nakrájejte na kostičky, omyjte rozinky a vše vložte do smaltované pánve. Zalijte litrem vody, přiveďte k varu a poté ihned vypněte. Přiklopte pokličkou a ještě obalte fólií, abyste si byli jisti, že nikde nevzniká žádná mezera. Dejte do trouby na nejnižší stupeň na dobu 8 hodin. Poté vyndejte a nechte vychladnout.

Užívání:

Dávkování by mělo představovat 100 g 3x denně 30 minut před jídlem po dobu 7 – 14 dní. Každý druhý den si připravte tento domácí lék a ledvinové kameny se promění v písek, který z těla vyloučíte bez povšimnutí.

Metoda č. 2

Tento postup je mnohem jednodušší než předchozí, ale stejně účinný. Jediné, co potřebujete jsou citróny. Je nutné, abyste přivedli vodu k varu a ponořili do ní citróny na 2 minuty. Vyjměte, opláchněte ve studené vodě, rozřízněte na poloviny a vymačkejte šťávu. Pak postupujte následovně:

  • První den – konzumujte šťávu z 1 citrónu
  • Druhý den – šťáva ze 2 citrónů
  • Třetí den – šťáva ze 3 citrónů

Takto pokračujte až do sedmého dne, kdy vypijete šťávu ze 7 citrónů a následně od osmého dne budete odpočítávat směrem dolů, což znamená, že osmý den se bude jednat o šťávu ze 6 citrónů, devátý den z 5, desátý den ze 4 a tak dále. Šťávu pijte přes brčko, aby nedošlo k narušení zubní skloviny.

Jak se vám dnešní článek líbil? Pokud ano, neváhejte jej sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: interesno.fun