Bublinky dokonale čistí pleť. Vyměňte běžnou vodu za perlivou

Pravděpodobně jste už slyšeli, že by měl člověk vypít 1,5 – 2 litry čisté vody denně pro zdraví a krásu. Ovšem ne každý je schopen za den tolik tekutin vypít. Co tedy v takových případech dělat, abyste si zachovali krásnou a hydratovanou pleť ? Kosmetické procedury na bázi minerální vody vás mohou zachránit.

Mytí perlivou vodou

Tento postup k nám dorazil ze vzdálené Asie, z místa. Základem v péči o pleť je sycená voda, ne voda z kohoutku. Úplně nejlépe uděláte, pokud nalijete minerální vodu do hluboké misky a ponoříte do ní obličej asi na 10 – 15 minut. Díky bublinkám bude mít kyslík lepší přístup do hlubších vrstev pokožky a vaše pleť bude zdravá a čistá.

Raději perlivou vodu než tonikum

Pokud vám namáčení obličeje v minerální vodě nevyhovuje, stačí, když ji nanesete na vatový tampónek a otřete obličej.

Perlivá voda pro výrobu domácích pleťových masek

Při výrobě domácích pleťových masek namísto běžné vody používejte minerální. Zesílíte pozitivní účinky pleťové masky.

Perlivá voda je vhodná pro osvěžení

Minerální voda dokáže skvěle osvěžit obličej v letních vedrech nebo místnost plnou suchého vzduchu. Nalijte trochu vody do rozprašovače a vždy, když bude potřeba, rozstříkejte ji po pokoji.

Perlivou vodu lze použít i na mytí vlasů

Mýt si vlasy minerální vodou může být trochu nákladné, proto se někteří lidé uchylují k šetrnější variantě, a sice opět použijí lahev s rozprašovačem a nastříkají si minerální vodu na vlasy před tím, než si je vysuší fénem.