Buďte v roce 2019 stylová a módní. Zbavte se některých kousků oblečení ve vašem šatníku

Úklid šatníku není nikdy snadná věc, ale přiznejme si, že vyřazení některých již nemoderních kousků oblečení je jednodušší než jej celý aktualitovat. Podíváme se tedy, co letošní jaro nebudete potřebovat ve své skříni a co si můžete ponechat, abyste vypadaly svěže a stylově.

Mateřské kalhoty

Džíny s vysokým pasem s volnými střihy, které přezdíváme „mateřské“, byly v 90. letech 20. století velmi oblíbené u žen v domácnosti. Znovu se o nich začalo mluvit v roce 2017, kdy se tyto džíny dostaly do světa módy a vrací se i letos. Nahraďte klasické džíny kalhotami s vysokým pasem. Vyberte si styl, který dokonale zdůrazní vaši postavu a noste jej s radostí.

Trička stylu cropp a loose

Široké vršky a trička, která vypadají dobře jen na ramínku, byly zajímavým pokusem, ale stylisté se shodují, že trička stylu cropp a loose již patří minulosti. Obyčejná klasická trička v nadměrných rozměrech nebo dobře padnoucí střih neztrácejí svůj význam – můžete je nosit jako šaty nebo zastrčené v kalhotách, abyste zdůraznila svůj pas.

Ledvinky

Rok 2018 lze nazvat rokem ledvinek. Ty jsou ale naštěstí minulostí a místo ledvinek, které byly velmi populární koncem 90. let, se letos objeví podsedlové brašny. Jsou prostorné, pohodlné a kompaktní.

Pletená šála

Pletené obrovské šály, které si kolem sebe můžete omotat jako deku, přijdou nahradit v letošním roce široké šály, které si lze ovázat kolem krku nebo si s nimi zakrýt hlavu. V extrémní zimě je vždy lepší dát přednost šátku z přírodní vlny nebo kašmíru – takové vám poslouží déle jak jeden rok.

Látkové kozačky s ostrými špičkami

Takové boty, ač vypadají elegantně, jsou strašně nudné. Kromě toho je nemůže nosit každá žena, pouze majitelky štíhlých a dlouhých nohou.

Ploché boty s ostrými špičkami

V roce 2019 tyto boty ztrácí svou bývalou popularitu kvůli jejich nadměrnému množství na trhu nebo možná také kvůli nepříliš pohodlnému tvaru. Sandály, dřeváky nebo klasické lodičky zůstávají elegantní alternativou. A pro každodenní nošení? Espadrilky a mokasíny.

Kovbojské boty

Kovbojské boty letos ztrácí svůj význam v módním světě a budou nahrazeny kozačkami. Neváhejte v letošním jaře a létě nosit kozačky s romantickými šaty, sukněmi a džínovými šortkami.

Blůzy s širokými rukávy

V roce 2019 bude klesat zájem o blůzy a šaty s širokými rukávy, jelikož nejsou příliš praktické, rychle se ušpiní a přes takové blůzy nemůžete nosit nic jiného. Pokud stále chcete vypadat neobvykle, věnujte pozornost oblečení s manžetami – stylové a praktické.

Čeho byste se vy snadno zbavili ve vašem šatníku? Jaké módní věci z roku 2018 vás nejvíce nudily? Dejte nám vědět v komentářích.

zdroj: takprosto.cc