Mysleli jste si, že Hollywood je plný bohatých celebrit, které jen shromažďují milióny? Keanu Reeves je pravým opakem! Jeho velkorysost je ohromující

Keanu Reeves je především známým hollywoodským hercem a jedním z nejhezčích mužských idolů filmového světa, který velkoryse rozdává lásku a laskavost, a to proto, že má skutečně dobré srdce a ne proto, že by to mělo pozitivní vliv na jeho kariéru. Ovšem rozsah jeho velkorysosti vás může překvapit, jelikož se ukázalo, že už mnoho let finančně podporuje dětské nemocnice. Provozuje soukromou charitativní nadaci, která se snaží pomáhat výzkumům rakoviny a dětským nemocničním oddělením. A nerad o tom mluví, protože si nemyslí, že by se jednalo o něco, čím by se měl člověk chlubit. Prostě to dělá.

„Mám soukromou nadaci, která funguje už 5 nebo 6 let. Pomáhá dětským nemocnicím a výzkumům rakoviny,“ přiznal Keanu. „Nechci s tím spojovat své jméno, prostě nechávám nadaci dělat to, co dělá,“ dodal. Keanu má pro tento typ dobročinnosti silný osobní důvod, protože jeho sestře Kim byla v 90. letech diagnostikována leukémie. Úžasnou věcí také je, že dokonce sedí u telefonu a sám komunikuje s veřejností během dobročinných telefonátů, aby pomohl získávat finanční prostředky pro boj s touto nemocí.

Výzkum v oblasti rakoviny je velmi nákladná věc, takže je úžasné, že se Keanu, jako slavná osobnost, zapojil k jeho podpoře. Dokonce podporuje i jiné charitativní organizace, například nadace založené na podporu hokejistů s poraněním páteře. Sám se při jedné akci postavil do branky.

zdroj: www.theguardian.com

Ale Keanu má na svém seznamu mnohem více štědrých věcí, například koupil své matce dům a nechal si snížit honorář, aby filmy mohly najímat i jiné herce. Jednoduše řečeno, Keanu Reeves je jedním z nejlepších lidí v Hollywoodu a my doufáme, že tomu tak bude i nadále!

Co říkáte na tohoto úžasného muže? Patří mezi vaše oblíbené herce nebo jste si jej zamilovali až teď? Dejte nám vědět do komentářů.

zdroj: www.ladbible.com