Cestovat a přitom bydlet útulně? Rodina přestavěla funkční školní autobus na domov snů

Ačkoli si to možná na první pohled neuvědomíte, skromný domek, který vidíte na obrázku, je vyroben ze starého školního autobusu. Věřte, že nejste jediní, kdo je překvapen! Nenechte se ale zmást jeho prostým zevnějškem. Jakmile projdete předními dveřmi, budete ohromeni.

Seznamte se s majiteli domku

Školní autobus patří Miře a Jeremymu Thompsonovým a jejich dvouleté dceři. Autobus je umístěn hned vedle jejich domu, nejsou tedy nijak omezeni – mohou si prát, využívat internet i zvát hosty na návštěvu. Jejich láska k rodině, cestování a obdivování malých věcí byly hlavní motivací k vytvoření jedinečného obydlí. Cestování je pro ně v životě hodně důležité, protože milují svobodu a putování po různých místech. O svém malém domku mluví jako o cikánském autobusu.

Domácí cikánský autobus

Jelikož má Jeremy více jak 9 let zkušeností s prací s karoseriemi a konstrukcemi, rozhodl se zahájit přeměnu svého starého školního autobusu na krásný malý domek. Přestavba mu trvala 2 roky. Když hosté vstoupí do domu, první věcí, které si obvykle všimnou, je nádherné kruhové okno, které dodává světlo do celého interiéru a poskytuje krásný výhled na okolní přírodu.

Protože mají teprve dvouletou holčičku, nepotřebuje ještě svůj vlastní pokoj. Místo toho celá rodina sdílí jednu postel, dokonale ukotvenou mezi dvěma zdmi v zadní části autobusu. Nad postelí se tyčí podkroví, jež se využívá ke čtení a relaxaci.

Přestože se v autobusu nachází malá, rozkošná kuchyňka, je plně funkční a je místem, kde si v klidu připravíte jídlo pro celou rodinu. Zároveň se interiér může pochlubit staromódní lednicí, která vypadá, jako kdyby časově zapadala do 70. let.

Autobus většinu času zůstává na místě, ale jakmile se Thompsonovi chtějí pohnout zase o kousek dál, je jim k dispozici. Rodina má v úmyslu žít tímto způsobem, dokud to bude možné a dokud je to hlavně bude bavit.

Jak se vám dnešní článek líbil? Dokázali byste žít stejným stylem jako Thompsonovi? Neváhejte příspěvek sdílet mezi svými přáteli a rodinou.