Rozhněvaný cestující nesnesl plačící dítě v letadle. Jeho absurdní reakce vyústila v zatčení

Pohodlí při cestování letadlem vždy závisí na mnoha faktorech a jedním z klíčových je chování ostatních cestujících na palubě. Bez ohledu na délku letu a typ kabiny vyžaduje soužití v omezeném prostoru vzájemný respekt, porozumění a empatii. Vždyť právě naši spolucestující ovlivňují atmosféru a komfort, které můžeme během letu zažít. Některé situace však nelze předvídat a už vůbec ne plačící miminko. Jeden muž se rozhodl na rozrušené dítě zareagovat poněkud nezvyklým způsobem.

Nemohl vydržet dětský pláč

Během letu, kdy se každý snaží najít si svůj pohodlný kout, není nic nepředvídatelnějšího než tento bezbranný hlásek, který může překročit hranice naší únosnosti. Pro někoho to může být jen drobná nepříjemnost, pro jiného se ale může stát zdrojem frustrace a mrzutosti.

Nedávno bylo na platformě youtube zveřejněno video z paluby letadla, které vzbudilo velký zájem. Během letu došlo k situaci, kdy malé dítě začalo hlasitě plakat, což generovalo poměrně velký hluk. Bohužel tento incident vyvolal negativní reakce jednoho z cestujících, který ztratil nervy. „To dítě křičí už 40 minut,“ vykřikl jeden muž, který už to dále nevydržel.

Křičel na celé letadlo

V určitém okamžiku rozrušený muž začal sám plakat a dávat najevo své emoce, které byly srovnatelné s těmi, které vyjádřilo plačící dítě. Jeho reakce na tuto neobvyklou situaci byla zaznamenána na nahrávce a překvapila jak ostatní cestující, tak uživatele internetu, kteří záběry sledovali.

Zda si muž ze své reakce odnesl nějaké následky, není známo. Také se neví, jak reagoval personál. Jediné vyjádření znělo: „Chválíme naši posádku za mimořádnou profesionalitu při řešení této obtížné situace a omlouváme se ostatním cestujícím, kteří museli zažít takové nepřijatelné chování.“

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: mpnnow.com