Devítiletý chlapec po roce v kurzu šití vyrobil luxusní kus oblečení. Daroval otci k narozeninám vlastnoručně vyrobenou košili

Roztomilé video se začalo šířit internetem jako lavina. Během chvíle nashromáždilo přes 13 milionů zhlédnutí na populární platformě TikTok, kde jej sdílel pyšný otec syna, kterýmu mu vlastnoručně vyrobil ten nejlepší dárek, jaký si jen mohl přát. Nemohl být na svého syna více hrdý.

Hrdý otec

Někteří tátové by možná mohli mít problém přiznat, co jejich syny baví ve volném čase, ale tento mezi ně rozhodně nepatří. V upřímném rozhovoru hrdě vypráví, jak jeho syn už přes rok navštěvuje kurz šití, k čemuž ho inspirovala jeho prateta, která dokázala i z obyčejných látek vyrobit luxusní kousky do skříně.

@daddyfiles Sam made me a shirt! Wow. #sewing #sewingtiktok #samsewgood #boyswhosew #parenting #raisingboys ♬ original sound – Aaron

Vždy vyráběla ty nejúžasnější dárky pro celou rodinu a chlapec byl přitahován touto fascinující schopností vytvořit něco krásného od začátku až do konce vlastníma rukama. Proto se od své pratety hodně naučil a rozhodl se posunout svou kreativitu do nových výšin.

Má neskutečný talent

Nyní přišel na řadu tatínek. Chlapec se rozhodl ušít pro něj košili ze zbytků látky, které našel doma. Už měl za sebou několik kočičích oblečků, výrobu čelenek i povlaků na polštáře, nyní bylo potřeba ušít něco pro své rodiče.

Na videu je možné vidět, jak chlapec přichází s košilí pro otec a čeká, jaká bude jeho reakce. Otec nevěří vlastním očím, že jeho syn jen s malou pomocí ušil celou košili sám. Je nádherná a především skvěle padne. Rodina i nadále chlapce podporuje a inspiruje k dalším kreativním projektům. Nyní pracuje na košili pro svou maminku, aby se necítila odstrčená.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: upworthy.com