Chlapec se narodil bez horních i dolních končetin. S postupem věku však ukázal nesmírnou sílu a nenechal svůj hendikep, aby mu stál v cestě

Každá budoucí maminka pravidelně navštěvuje svého lékaře s radostí, ale i obavami, aby se na ultrazvuku jevilo vše v pořádku. Tato maminka bohužel v 18. týdnu těhotenství zjistila něco, co navždy změnilo život její i její rodiny. Ukázalo se, že dítěti se nevyvinuly horní a dolní končetiny. Chlapec se narodil bez rukou a nohou.

Matka byla v šoku

„Když jsem zjistila, že nebude mít ruce ani nohy, myslela jsem si, že po zbytek svého života bude jen ležet na posteli. Vůbec jsem nevěděla, co nás čeká,“ vypráví zděšená matka. Ale chlapec brzy dokázal, že je silnější a odvážnější, než si kdokoli představoval. Už když mu byly pouhé 2 měsíce, jeho rodina věděla, že je výjimečný.

„Když mu byly asi 2 měsíce, položila jsem ho na postel. Koutkem oka jsem ho sledovala, začal si hrát s hračkami. Rozplakalo mě to, byla jsem tak šťastná a hrdá, že bude schopen používat některé věci,“ vysvětluje.

Překvapoval své rodiče každý den

Od toho dne chlapec nepřestával udivovat své rodiče. Ve 4 letech měl za sebou první krůčky. Ačkoli se to zdá nemožné, příroda si vždy najde cestu. Chlapec oplýval neskutečným odhodláním. Jeho otec ho vždy jistil zepředu, povzbuzoval ho, když se snažil o první krůčky. „Jdu k tobě,“ smálo se dítě.

Když došel až k němu, celá rodina jásala. Tento magický okamžik je důkazem toho, že chlapec bude schopen dosáhnout čehokoli, co zamane, navzdory své odlišnosti. „Po tvářích nám stékaly slzy, byli jsme tak hrdí,“ vypráví matka.

Úvodní obrázek: Delia Martinez/Public domain, Zdroj: Storyful Viral