Chlapec toužil po účesu, jaký nosí jeho oblíbená kreslená postava. Proměna nezletilého chlapce na 50letého muže se povedla dokonale

Chlapec toužil po účesu, jaký nosí jeho oblíbená kreslená postavička. Přesvědčil svou maminku, aby mu jeho přání povolila a pomohla zrealizovat mimořádný nápad. Výsledkem je, že její syn nyní vypadá jako 50letý muž. Názory uživatelů na internetu se různí, rozhodně sdílené fotografie zaujaly, a to různými způsoby.

Chtěl se ostříhat jako kreslená postavička

Někdo dělá tetování pro děti, jiní propichují uši a ti méně odvážní volí bláznivé účesy. Tak tomu bylo s Johannou Clark, jejíž syn chtěl podstoupit velkou proměnu. Ze všeho nejvíce toužil vypadat jako jeho oblíbená kreslená postavička z celosvětově uznávaného a populárního seriálu. Výsledek je rozhodně šokující.

Pan Burns z amerického seriálu Simpsonovi

Chlapec svou matku přesvědčil, že potřebuje změnit účes, a dokonce měl i konkrétní představu, jak by chtěl vypadat. Žena nakonec podlehla a rozhodla se jeho neobvyklé prosbě vyhovět. Vzala tedy syna do kadeřnického salónu a nechala mu ostříhat vlasy ve stylu pana Burnse, zlověstné postavy z amerického seriálu Simpsonovi.

Nový vzhled způsobil poprask

Matka chlapce natočila na video jeho pozoruhodnou proměnu. Ve videu zveřejněném na sociálních sítích se ptá: „Jsem špatná matka, když jsem nechala svého syna ostříhat si vlasy jako nosí pan Burns?“ Video již získalo více než 7 miliónů zhlédnutí. Přestože se objevily i některé posměšné a kritizující komentáře, většina jich ocenila matčin i synův smysl pro humor a spousta usoudila, že se jedná jen o vlasy. Ty vždycky dorostou.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Ladbible.com