Chlapec vyslovil krásné narozeninové přání. To však ještě netušil, že se za pět vteřin stane skutečností, jeho radost je k nezaplacení

Naši rodiče nám vždy kladli na srdce, abychom si při foukání svíček na narozeninovém dortu něco přáli. Ovšem čím jsme byli starší, tím více jsme zjišťovali, že realita je od našeho očekávání trochu jiná a přestali jsme si přát. Tento malý chlapec, hlavní postava dnešní příběhu, si zřejmě bude přát každý rok, protože nikdy nečekal, že by se jeho sen mohl splnit, a to okamžitě.

Nechtěl žádného poníka ani závodní auto nebo nejnovější videohry. Ve skutečnosti bylo jeho přání velmi dospělé a dokazuje, že děti opravdu mohou toužit po tom, aby jejich rodiče byli oficiálně svoji. Reakce chlapce je naprosto fantastická a neschová v sobě čistou dětskou radost.

Zdroj: addictingstories.org

Ve čtení článku pokračujte na další stránce

Chlapec nejvíce toužil po tom, aby jeho rodiče měli svatbu a tvořili tak manželský pár. A jak si přál, tak se stalo! Mimo jiné, můžete přesně vidět, že otec zcela věděl, co si chlapec bude přát, protože byl skvěle připraven a vy se na celou situaci, která vám jistě vykouzlí úsměv na tváři, můžete podívat na následujícím videu.

Jak se vám dnešní příběh líbil? Sdílejte jej mezi svými přáteli a rodinou a šiřte čistou dětskou radost i mezi dospělými.

Zdroj: addictingstories.org